SPACERUJ PRZY TAURON ARENIE KRAKÓW

Zapraszamy wszystkich miłośników nordic walking na bezpłatne zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów-instruktorów. Zajęcia odbywają się w czwartki i soboty w godz. 18:00-19:30.

Uwaga w okresie wakacyjnym niektóre terminy zajęć mogą ulec zmianie.  W celu potwierdzenia terminu zajęć należy skontaktować się z MOS Kraków „Zachód” tel. 12 4221221.

Początek ścieżki, która powstała w ramach programu Krakowskie Ścieżki Nordic Walking znajduje się po wschodniej stronie TAURON Areny Kraków (przy schodach prowadzących do Parku Lotników Polskich).

(http://krakow.pl/sport/3627,artykul,krakow_biega__krakow_spaceruje.html#harmonogrambiega).

Ścieżka powstała dzięki współpracy Wydziału Sportu Urzędu Miasta Krakowa, Agencji Rozwoju Miasta i Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Kraków Zachód na rzecz upowszechniania sportu wśród mieszkańców Krakowa. Jej utworzenie wpisuje się również w działania ARM-u, które mają na celu udostępnianie obiektu i jego otoczenia na potrzeby zajęć sportowych i kulturalno-rozrywkowych dla mieszkańców.

Dbamy o kondycję

Zajęcia są dostosowywane do poziomu zaawansowania uczestników oraz skierowane w szczególności do osób, które chcą stopniowo podnosić poziom swojej kondycji fizycznej. Długość ścieżki przy TAURON Arenie Kraków wynosi od 3 do 4 kilometrów (w zależności od kondycji uczestników oraz rodzaju zajęć).

Harmonogram ścieżki przy TAURON Arenie Kraków jest dostosowywany do zajęć prowadzonych na pozostałych ścieżkach objętych programem. Zajęcia są prowadzone także na pięciu innych ścieżkach nordic walking (Park Lotników Polskich, Błonia Krakowskie, Łąki Nowohuckie, Dworek Białoprądnicki, Park Bednarskiego).

Dodatkowe informacje o programie są dostępne na stronie: http://krakow.pl/sport/3627,artykul,krakowskie_sciezki_nordic_walking.html.