Król Walca po raz trzeci wystąpi w TAURON Arenie Kraków

25 maja (czwartek), godz. 20:00

Jeden z najbardziej wyjątkowych artystów naszych czasów: holenderski skrzypek André Rieu powraca do Polski. Światowej sławy artysta zachwyci swoich polskich fanów w TAURON Arenie Kraków 25 maja (czwartek). To będzie jego trzeci koncert w największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce. Artyście towarzyszyć będzie Orkiestra Johanna Straussa.

timthumb.php

W oczekiwaniu na występ André Rieu w TAURON Arenie Kraków zachęcamy do obejrzenia jego koncertu „Falling In Love. In Maastricht 2016” (cz. 3), który 6 maja (sobota) o godz. 20:10 pokaże TVP Rozrywka.

Zobacz zapowiedzi koncertu:

www.youtube.com/watch?v=7P8SPmR3M8Y

www.youtube.com/watch?v=ohePjCq0DwY

www.youtube.com/watch?v=7RFjp3w-1k0

André Rieu będzie też gościem „Gwiazdozbioru TVP Rozrywka” w niedzielę (7 maja) o godz. 9:25, 11:55, 15:45 i 17:05.

Przekraczanie granic

Koncerty André Rieu są niezwykłe, gromadzą ogromną widownię, która wspólnie z nim śpiewa, wzrusza się, a nawet tańczy między rzędami krzeseł na widowni.

André Rieu mówi o emocjach, że są najważniejszą rzeczą na świecie! Powinniśmy starać się podejmować decyzje w naszym życiu, w naszych sercach, a nie w naszych głowach. Ludzie często pytają mnie, w jaki sposób wybieram muzykę, którą gram – to czysta intuicja. Kocham Johanna Straussa, ale Andrew Lloyd Webber i Bruce Springsteen pobudzają mnie także. Powinniśmy przestać ograniczać się w kategoriach i przekraczać granice – nie tylko pod względem muzycznym, ale także w naszym życiu.

Król Walca

40 milionów sprzedanych płyt, 600 tys. fanów na corocznych koncertach z największą orkiestrą na świecie: osiągnięcia André mówią same za siebie. André Rieu jest współczesnym Johannem Straussem, zwanym na całym świecie „Królem Walca” naszych czasów. Od 1994 roku podróżuje po świecie z własną orkiestrą, spełniając swoje marzenia.

Jego fani uwielbiają, ciekawy repertuar i jego wyjątkowość i niezwykle rozrywkowy styl koncertów. Swój największy koncert do tej pory zagrał w Melbourne przed tłumem 38 tys. fanów. Wszystkie kostiumy, instrumenty oraz konstrukcje sceniczne produkowane są cztery razy, tak aby zagwarantować dostępność ekstrawaganckiego wystroju podczas trasy między kontynentami.

Warto wiedzieć

W TAURON Arenie Kraków André Rieu wystąpił do tej pory dwa razy – w czerwcu 2016 r. i w maju 2015 r. Trzeci koncert odbędzie się 25 maja (czwartek) o godz. 20:00.

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie organizatora: www.andrerieu.com.

Bilety można kupić za pośrednictwem stron: www.andrerieu.com i www.eventim.pl.

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Informacje o parkingu w dniu wydarzenia są dostępne TUTAJ. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.