KONCERT „MOJA HISTORIA”

26 maja 2017 r., godz. 20:00

 „Atmasfera – Piotr Rubik” to wyjątkowa trasa koncertowa, podczas której zabrzmią największe przeboje Piotra Rubika w wykonaniu znakomitych solistów i zespołu muzycznego. Koncert w TAURON Arenie Kraków odbędzie się 26 maja (piątek) o godz. 20:00. Organizatorem wydarzenia jest ATMA.

facebook_zdje_tlo

Podczas koncertu „Moja historia” obok Piotra Rubika i zespołu muzycznego na scenie wystąpią: Agnieszka Przekupień, Marta Moszczyńska, Marcin Januszkiewicz i Michał Gasz. Artyści pod batutą kompozytora przedstawią zupełnie nowe, czasem nieoczekiwane, interpretacje najpiękniejszych i najbardziej lubianych przez publiczność utworów.

Piotr Rubik opowie też ciekawe historie związane z poszczególnymi utworami i z pewnością zachęci publiczność do wspólnego śpiewania!

Warto wiedzieć

Z koncertem „Moja historia” Piotr Rubik odbył w 2016 roku tournee po USA i Kanadzie. Program ten został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność. W ramach trasy „Atmasfera – Piotr Rubik” artysta odwiedzi największe miasta w Polsce, w tym oczywiście Kraków.

Koncerty zostaną poprzedzone kampanią informacyjną pn. „Numery Twoich Przyjaciół 998 –112”

Organizatorem wydarzenia jest ATMA – www.atma.com.pl.

Bilety są do nabycia na www.atma.com.pl, eventim.pl, abilet.pl, ticketpro.pl, ebilet oraz w sieci Empik.

Informacje na temat koncertu są dostępne na stronach: www.facebook.com/atmacompl/,

www.youtube.com/channel/UCGx_47HUDoPZfTjP8q_9GUw,

www.facebook.com/PiotrRubikMusic.