Najpiękniejsze kolędy z różnych stron świata zabrzmią w TAURON Arenie Kraków

27 stycznia 2017 r.

godz. 19:00

TGD, Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Piotr Cugowski oraz Mate.O. – to artyści, których usłyszymy podczas wyjątkowego koncertu Betlejem w Krakowie, który 27 stycznia 2017 r. odbędzie się w TAURON Arenie Kraków.

Betlejem w Krakowie to jeden z koncertów z cyklu Betlejem w Polsce, które odbędą się w dwunastu polskich miastach. Na każdym z nich publiczność będzie mogła posłuchać ponad 30 kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, które zabrzmią w nowych i oryginalnych aranżacjach. Na scenie 360* pojawią się wielkie gwiazdy polskiej i zagranicznej estrady. W Krakowie wystąpią: TGD, Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Piotr Cugowski oraz Mate.O. Wokalistom będzie towarzyszyć chór…, czyli publiczność koncertu.

Wspólne kolędowanie

– Podczas trasy koncertowej Betlejem w Polsce 2016/2017 stworzymy wielką wspólnotę wiary i klimat międzyludzkiej bliskości – zapowiadają organizatorzy. – Każdy kto przyjdzie na koncert, przy wejściu otrzyma program wraz z opłatkiem. – Połamiemy się nim, składając życzenia tym wszystkim, którzy pojawią się na kolejnych przystankach trasy koncertowej, by razem świętować Boże Narodzenia i kultywować jego piękną, polską tradycję.

Warto wiedzieć

Organizatorem cyklu koncertów Betlejem w Polsce jest fundacja „Światło-Życie”.

Dochód z trasy koncertowej zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych.

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.betlejemwpolsce.pl

Bilety są dostępne na: bilety24.pl oraz w zainteresowanych parafiach.