DADDY YANKEE PO RAZ PIERWSZY W POLSCE NA JEDYNYM KONCERCIE W KRAKOWIE!

„Con Calma” – utwór, który od tygodni okupuje czołowe miejsca list przebojów w Polsce i na świecie, już za niespełna miesiąc zabrzmi na żywo w TAURON Arenie Kraków. Do Polski przyjeżdża bowiem król reggaetonu – Daddy Yankee, jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzyków latynoskiej sceny muzycznej na świecie! Autor megahitów „Despacito”, „Gasolina” czy „Dura” 13 czerwca (czwartek) wystąpi na jedynym koncercie w Polsce. Konkurs na najlepsze wideo taneczne do „Con Calmy” oraz specjalny supportujący spektakl muzyczno-taneczny dodatkowo uświetnią to wydarzenie.

Koncert w TAURON Arenie Kraków, który odbędzie się 13 czerwca 2019 r. będzie pierwszą wizytą muzyka w Polsce. Urodzony w Portoryko Ramón Luis Ayala Rodríguez, znany jako Daddy Yankee, to jeden z najbardziej wpływowych artystów sceny latynoamerykańskiej, okrzyknięty królem reggaetonu, gatunku zyskującego w Polsce coraz większą grupę sympatyków. Połączenie hip-hopu, jamajskiego dancehallu i latynoamerykańskiego temperamentu. To będzie inwazja pozytywnej energii!

Daddy Yankee zasłynął w Polsce już w roku 2004 przebojem „Gasolina”, który do dziś jest nieodłącznym elementem niejednej imprezy. Młodsi słuchacze kojarzą go też m.in. za sprawą utworu „Despacito”, który zawojował światowymi listami przebojów w 2017 roku, bijąc wszelkie możliwe muzyczne rekordy. Jego kolejny hit, „Dura”, stał się w 2018 roku muzycznym fenomenem. 2019 jest bez wątpienia rokiem kolejnego hitu Yankee’ego – „Con Calma” od tygodni zajmuje pierwsze miejsce na liście najczęściej słuchanych utworów aż w 33 krajach.

Z okazji wizyty artysty w Polsce, organizator ogłosił konkurs na najlepsze taneczne wideo, w którym będzie mógł wziąć udział każdy, kto tylko czuje się na siłach. Soliści i grupy, mali i duzi, profesjonaliści i amatorzy. Wystarczy tylko udostępnić nagranie własnego układu tanecznego do „Con Calmy” na Youtube (oznaczając je hasztagami #concalma i #plxevents). Materiały z największą liczbą polubień zostaną wyróżnione nie tylko specjalnym, podwójnym zaproszeniem na koncert do strefy Golden Circle. Tancerze będą mieli też niepowtarzalną okazję zaprezentować się publiczności na żywo w dniu koncertu, na specjalnej platformie sceniczne udostępnionej przed Areną przez partnera koncertu, Kinnie PolskaTermin upływa 7 czerwca, ogłoszenie wyników nastąpi dzień później.

To nie koniec atrakcji. W ramach supportu organizatorzy przygotowują specjalny spektakl muzyczno-taneczny, za który odpowiadają ich przyjaciele z Reggeaton vs Dancehall (oprawa muzyczna w rękach dj GM), a artystyczną pieczę nad całością sprawuje wybitny, rozkochany w latynoskich rytmach tancerz i choreograf, Daniel Pancerz. Rozgrzewka przed występem króla zapowiada się zatem niezwykle energetycznie.

Daddy Yankee na żywo to spektakularne widowisko przepełnione tonami pozytywnej energii w reggaetonowych rytmach. Do tego przygotowujemy kilka opisanych powyżej wyjątkowych atrakcji. Wakacje 2019 roku więc mogą rozpocząć się w naprawdę wyjątkowy sposób!

Daddy Yankee ft. Snow – Con Calma

https://www.youtube.com/watch?v=DiItGE3eAyQ

Daddy Yankee – Dura

https://www.youtube.com/watch?v=sGIm0-dQd8M

Daddy Yankee – Gasolina

https://www.youtube.com/watch?v=CCF1_jI8Prk

Luis Fonsi ft. Daddy Yankee – Despacito

https://www.youtube.com/watch?v=kJQP7kiw5Fk

DADDY YANKEE – 13.06.2019, TAURON ARENA KRAKÓW

FB Event: https://www.facebook.com/events/336276567018691/

Bilety do nabycia na www.eventim.pl oraz punktach sprzedaży Eventim, w tym także w sklepach Empik, Saturn i Media Markt.

Bezpośredni link do sprzedaży: https://www.eventim.pl/Daddy_Yankee

Ceny: 149 PLN – 279 PLN

Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą bilety zamówić pisząc na: niepelnosprawni@eventim.pl. Po otrzymaniu zgłoszenia przesyłane są zwrotnie informacje o cenach biletów oraz jakie dane są potrzebne do utworzenia rezerwacji w systemie. Po skompletowaniu danych klient mailowo otrzymuje potwierdzenie rezerwacji wraz z danymi do przelewu.

Osoby niepełnoletnie: do 15 roku życia (włącznie) mogą uczestniczyć w imprezie pod opieką osoby dorosłej; Osoby 16+: nie jest wymagane pisemne pozwolenie na udział w koncercie

Zniżki dla dzieci: każdy musi posiadać bilet na koncert bez względu na wiek

WWW: http://www.daddyyankee.com

Facebook: http://www.facebook.com/daddyyankee

Instagram: http://www.instagram.com/daddyyankee

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC9TO_oo4c_LrOiKNaY6aysA

Organizator: Old Music Group

Producent wykonawczy: PLX events (Plateaux)

Partner wydarzeń: Kinnie Polska

Partnerzy koncertu: Reggaton vs Dancehall, Universal Music Polska

Patron medialny: Radio ESKA