W 2017 roku DAVID GARRETT powróci do Polski!

25 października wystąpi w TAURON Arenie Kraków

Choć echa jego spektakularnego występu w Polsce jeszcze nie wybrzmiały, David Garrett ogłosił właśnie trzy dodatkowe koncerty w naszym kraju. 25 października artysta zagra w TAURON Arenie Kraków w ramach trasy “EXPLOSIVE – LIVE”. Bilety trafiły do sprzedaży dziś (24 stycznia) o godz. 9:00 na portalu eventim.pl.

David_Garrett_Explosive_OE1

fot. ©DECCA/Philipp Müller

David po raz pierwszy wystąpił przed polską publicznością w grudniu zeszłego roku w Łodzi. Powitało go wtedy sześć tysięcy rozentuzjazmowanych fanów. Jego elektryzujące interpretacje rockowych i popowych przebojów, takich jak “Purple Rain”, “They Don’t Care About Us”, czy “Viva La Vida”, a także mistrzowskie wykonania własnych kompozycji (między innymi “Furious” i “Explosive”) spotkały się z ekstatycznymi reakcjami publiczności, która raz po raz wstawała, klaskała w dłonie, a nawet tańczyła w rytm muzyki.

Paganini i Hendrix w jednym

Ponieważ skala próśb i apeli o ponowny występ artysty przybrała niespotykane dotąd rozmiary, David Garrett – najgorętszy niemiecki towar eksportowy, powróci do Polski w 2017 roku. Skrzypek trzykrotnie wystąpi w naszym kraju w październiku, w ramach cieszącej się ogromną popularnością trasy “EXPLOSIVE – LIVE”.

Paganini wśród gwiazd muzyki pop lub Jimi Hendrix wśród skrzypków. David Garrett to “Diabelski Skrzypek” na miarę naszych czasów, międzynarodowa supergwiazda, która zaciera granice między Mozartem, a Metallicą. Ceniony za zapoczątkowanie mody na muzykę crossover, a także za niebywałą wręcz wirtuozerię, David z wielką swobodą wykonuje zarówno najbardziej skomplikowane kompozycje muzyki klasycznej, jak i znane ze stadionów rockowe hity.

Podziwiany przez rzesze fanów na całym świecie, dotychczas sprzedał miliony biletów na swoje koncerty. Ma na swoim koncie 23 złote oraz 16 platynowych płyt, przyznanych mu w tak różnych krajach, jak: Hong Kong, Niemcy, Meksyk, Tajwan, Brazylia, czy Singapur. Jego najnowszy album, zatytułowany “Explosive” otrzymał status złotej płyty w Niemczech i Austrii w ciągu pierwszych kilku tygodni sprzedaży. David  Garrett łączy w sobie charyzmę gwiazdy rocka z wirtuozerią, której skalę osiągają jedynie najlepsi instrumentaliści naszych czasów.

Nie przegap ekscytującego wieczoru z Davidem Garrettem oraz jego zespołem! Już teraz kup swój bilet na koncert w TAURON Arenie Kraków.

Warto wiedzieć

Koncert David Garrett & His Band – “Explosive – Live 2017” odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 25 października 2017 r.

Bilety są dostępne na portalu www.eventim.pl

W ramach trasy artysta wystąpi też w Warszawie i Gdańsku. Organizatorem wydarzenia jest: Roland Temme Konzertveranstaltungs GmbH & Co KG (www.rt-konzerte.de).