Bajkowi bohaterowie po raz kolejny w TAURON Arenie Kraków

17, 18, 19 listopada 2017 r.

Show „Disney On Ice” po raz czwarty odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. W tym roku pojawią się uwielbiane przez wszystkich siostry Anna i Elsa z najpopularniejszego filmu animowanego ostatnich lat „Kraina Lodu”. Na lodowej tafli wystąpią także Zygzak McQueen, Złomek oraz pozostali bohaterowie filmu „Auta”. Nie zabraknie klasycznych postaci – Myszki Miki, Myszki Minnie, Kaczora Donalda i Goofy’ego.

D29C_banner_Krakow

„Disney On Ice: Zaczarowany Świat Disneya” to wyjątkowa podróż do świata, w którym pojawiają się ukochane postacie ze znanych animacji Disneya i Pixara: „Krainy Lodu”, „Toy Story 3”, „Małej syrenki” i „Aut” wspólnie z takimi kultowymi bohaterami jak Myszka Miki, Myszka Minnie, Kaczor Donald i Goofy.

Widzowie przeniosą się do trzech niezwykłych krain – na tory wyścigowe z „Aut”, do pokoju Andy’ego, gdzie mieszkają główni bohaterowie „Toy Story 3” oraz do podwodnego świata „Małej syrenki”. Widzowie trafią także do fantastycznego, zimowego królestwa Arendelle razem z siostrami – księżniczką Anną i królową Elsą – z oscarowej produkcji „Kraina Lodu”. Anna, odważna dziewczyna o walecznym sercu, wyruszy w cudowną podróż. W towarzystwie zabawnego bałwana Olafa i handlarza lodu Kristoffa spróbuje odnaleźć swoją siostrę Elsę, której lodowe moce zesłały na Arendelle wieczną zimę.

„Zaczarowany Świat Disneya” łączy wszystkim znane i uwielbiane historie Disneya wraz z tymi nowszymi produkcjami ostatnich lat” – podkreśla Kenneth Feld, producent.

Warto wiedzieć

Show „Disney On Ice: Zaczarowany Świat Disneya” będzie można zobaczyć w TAURON Arenie Kraków 17, 18 i 19 listopada 2017 r.

Bilety są w sprzedaży na www.alterartshow.pl oraz w punktach sprzedaży eBilet.

Organizatorem wydarzenia jest Alter Art Show.

Więcej informacji o Disney On Ice można znaleźć na stronie www.alterartshow.pl.

Harmonogram spektakli w TAURON Arenie Kraków

17.11.2017 (piątek) godz. 10:30 PREMIERA; 14:30; 18:30

18.11.2017 (sobota) godz. 10:00; 14:00; 18:00

19.11.2017 (niedziela) godz. 10:00; 14:00

Ceny biletów

Kategoria Platynowa: 135 zł/ 130 zł*

Kategoria Złota: 115 zł/ 109 zł*

Kategoria Srebrna: 95 zł/ 89 zł*

Kategoria Brązowa: 75 zł

* ceny biletów na przedstawienia: piątek – 10:30; 14:30; 18:30; sobota – 18:00

Oferty specjalne:

Pakiety rodzinne. kup 4 bilety, zapłać jak za 3. czwarty bilet gratis!

– dotyczy biletów w kategoriach cenowych brązowa, srebrna i złota;

– nie dotyczy przedstawień premierowych;

– oferta ograniczona: 1000 biletów na przedstawienia w Krakowie;

Bilety na przedstawienia premierowe w specjalnej cenie

– nie dotyczy pozostałych przedstawień;

– wszystkie bilety (z wyłączeniem kategorii Platynowej) w specjalnej niższej cenie (Kraków: 75 zł);

– oferta ograniczona liczbą miejsc: 1000 biletów na premierowe przedstawienie.

***

Polscy widzowie wielokrotnie mieli okazję spotkać swoich ulubionych bohaterów z filmów Disneya podczas niezwykłych widowisk na lodzie. Odwiedzili dalekie krainy oglądając Disney On Ice: 100 lat magii Disneya i Disney On Ice: 25 lat fantazji na lodzie w aż pięciu miastach w Polsce. Wspólnie przeżywali przygody z Anną i Elsą podczas spektaklu Disney On Ice: Magiczny Świat Lodu, zwiedzili wyjątkowe miejsca w Disney On Ice: Disneyland© Wielka Przygoda. Księżniczki Disneya i ich dzielni herosi towarzyszyli małym i dużym w spektaklu Disney On Ice: Księżniczki i Herosi. Razem z Mikim, Minnie i wieloma innymi postaciami widzowie celebrowali najpiękniejsze święta świata dzięki widowisku Disney On Ice: Świętujemy!, a w przedstawieniu Świat Fantazji na lodzie pojawiły się kaskaderskie popisy.

Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Jest wyłącznym promotorem w Polsce wydarzeń produkowanych przez Feld Entertainment, w tym Disney On Ice i Monster Jam. Więcej informacji: www.alterartshow.pl.

Feld Entertainment jest jednym ze światowych liderów w produkcji i prezentacji przedstawień rozrywkowych na żywo, które podnoszą na duchu i dostarczają niezapomnianych przeżyć, co roku przyciągając 30 milionów widzów. Produkcje Feld Entertainment pojawiły się w ponad 70 krajach na sześciu kontynentach. Są wśród nich Ringling Bros. and Barnum & Bailey®, MonsterJam®, Monster Energy Supercross, NuclearCowboyz®, AMSOIL Arenacross, Disney On Ice, Disney Live! oraz Marvel Universe LIVE! Więcej informacji: www.feldentertainment.com.