Pamiętacie ubiegłoroczne Mistrzostwa Europy Muaythai, których finał odbył się we wrześniu w TAURON Arenie Kraków? Teraz Światowa Federacja Muaythai (IFMA) doceniła organizację tego wydarzenia w Krakowie i nominowała nasze miasto, w dwóch kategoriach w plebiscycie IFMA Awards 2015. Do 12 sierpnia można głosować na Kraków na: www.ifmamuaythai.org/ifma-awards-2015.

W plebiscycie IFMA Awards 2015 Kraków został nominowany w dwóch kategoriach: Best Sport City za organizację Mistrzostw Europy Muaythai, których finał odbył się w TAURON Arenie Kraków oraz w kategorii Best at Sustainability in Championships. W drugiej kategorii głosować można jednak nie na sam Kraków, ale na Polskę, ponieważ w zestawieniu wymienione są jedynie kraje, w których odbyły się poszczególne imprezy.

W plebiscycie głosować można również na Polskę jako Best Federation for Social Initiatives za kampanię „Sport Is Your Gang”, która odciąga młodych ludzi od złych wzorców; a także na reprezentantkę Polski Joannę Jędrzejczyk – pięciokrotną Mistrzynię Świata Muaythai oraz obecną Mistrzynię Świata UFC, którą mieliśmy okazję gościć w TAURON Arenie Kraków (w kwietniu br. podczas UFC Fight Night) i która została nominowana w kategorii Sportswoman of the Year.

Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 19 sierpnia podczas gali Muaythai „A Night of Olympism” będącej częścią The Muaythai Royal World Cup w Bangkoku. Głosować można do 12 sierpnia na stronie: www.ifmamuaythai.org/ifma-awards-2015.