R8 Basket AZS Politechnika Kraków vs ŁKS AZS UŁ SG Łódź

26 marca (niedziela), godz. 16:00

Mała Hala TAURON Areny Kraków

Drużyna R8 Basket AZS Politechnika Kraków kontynuuje walkę o awans do I ligi! Kolejny mecz rozegra 26 marca (niedziela) o godz. 16:00 w Małej Hali TAURON Arenie Kraków. Przeciwnikiem krakowskiej drużyny będzie ŁKS AZS UŁ SG Łódź. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

17426270_767935453373401_7850351947954297745_n

Zawodnicy R8 Basket tak zachęcają do kibicowania na swoim profilu na facebooku: jesteśmy już w II rundzie play-off i nie zamierzamy się zatrzymać! Już 26 marca kolejny z serii meczów o wszystko. Do końca rozgrywek już każdy taki będzie! W rozgrywce pozostaje 16 najlepszych drużyn, które powalczą ze sobą o awans do ćwierćfinału. Kto przegra rywalizację – odpada. Takie są reguły tej gry. My jednak jesteśmy pewni, że z taką grą jak nasi koszykarze prezentują w ostatnich meczach oraz z Waszym wsparciem na trybunach – uda się zrealizować nasz cel, czyli wygrać play-off i awansować do I ligi!

Warto wiedzieć

Podczas meczu tradycyjnie nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Krakowskiej drużynie kibicować będą dziewczyny z Next Cheer Generation oraz ekipa Bboys Kraków Familia. Ponownie koszykarzy wyprowadzą na parkiet młodzi koszykarze z Radwan Sport, których talent kibice będą mogli zobaczyć na parkiecie w przerwie i po meczu.

W programie jest także konkursy, m.in. na rzut z połowy boiska. W przerwie meczu zostaną także wręczone nagrody dla zwycięzców konkursu plastycznego dla najmłodszych.