Już 9 lipca w TAURON Arenie Kraków wystąpi legendarny twórca muzyki elektronicznej, Jean-Michel Jarre. Bilety na jego spektakularne i niepowtarzalne show będą dostępne od 17 lutego (piątek) od godz. 10.00, na stronie www.LiveNation.pl.

tauron_1

Jean-Michel Jarre znany jest z oszałamiających efektów wizualnych stosowanych przy użyciu najnowocześniejszych technologii, które obejrzały miliony ludzi na całym świecie. Niezwykłe show to świetna okazja, aby po raz kolejny przeżyć wciągającą, muzyczną podróż z Jarrem prezentującym zarówno zupełnie nową muzykę ze swojego dwuczęściowego albumu “Electronica”, jak i klasyczne utwory z krążków takich jak Oxygene czy Equinoxe.

Jean-Michel Jarre jest bezkonkurencyjnie znany ze swojej widowiskowości, jako jeden z pierwszych artystów na świecie, którzy grali muzykę elektroniczną w takiej formie, jaką znamy dziś. Swymi słynnymi, spektakularnymi koncertami, Jarre pobił światowy rekord Guinnessa, w tym jeden za 2,5 milionową widownię, która zgromadziła się przed panoramą La Défense w Paryżu. Następnie pobił swój własny rekord w Moskwie, gdzie zagrał dla ponad 3,5 miliona ludzie z okazji 850 rocznicy powstania miasta.

Bilety na koncert, który odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 9 lipca, będą dostępne od piątku, 17 lutego na www.LiveNation.pl.