To była solidna dawka śmiechu i dobrego humoru! Sobotni (11 marca) wieczór w TAURON Arenie Kraków należał do najlepszych polskich kabaretów. Krakowską publiczność rozśmieszali: Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki, Jerzy Kryszak i Kabaret Skeczów Męczących.

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. W TAURON Arenie Kraków wydarzenie odbyło się po raz drugi.

Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji.

Organizatorem Polskiej Nocy Kabaretowej 2017 było Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „LUX”. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.polskanockabaretowa.pl.