Mała Hala TAURON Areny Kraków po raz kolejny okazała się szczęśliwa dla R8 Basket AZS Politechnika Kraków. W sobotnim (28 stycznia) meczu krakowska drużyna pokonała  MCKIS Termo-Rex Jaworzno 61:56.

Sami tak opisują spotkanie: „Nie było łatwo, ale liczy się zwycięstwo! Wygraliśmy 61:56 i tym samym zrewanżowaliśmy się ekipie z Jaworzna za pierwsze spotkanie (…) Na szczególne wyróżnienie zasłużył Wojtek Pisarczyk, który dzisiaj był klasą dla siebie (21 pkt. i 11 zbiórek) oraz Jakub Załucki (17 pkt.)”.

Na kibiców czekały dodatkowe atrakcje: występy dziewczyn z NEXT CHEER Generation i chłopaków z Bboys Krakow Familia oraz konkursy (m.in. na rzut z połowy boiska). Zawodników na boisko wyprowadzili młodzi koszykarze z Radwan Sport. Drużynę do walki zagrzewała  także klubowa maskotka – Orzeł oraz fanklub z szalonym wikingiem Konradem na czele.

Warto wiedzieć

R8 Basket AZS Politechnika Kraków rozgrywa swoje mecze w Małej Hali TAURON Areny Kraków od października 2016 r. Każde z dotychczasowych spotkań kończyło się zwycięstwem krakowskiej drużyny!

Dodatkowe informacje o R8 Basket są dostępne na stronach: www.facebook.com/R8BasketKrakow i http://r8basket.pl/.