Bezpłatne zajęcia przy TAURON Arenie Kraków

2 kwietnia (niedziela) odbędą się pierwsze zajęcia w ramach miejskiego programu Krakowskie ścieżki nordic walking. Marsze, które będą się rozpoczynać przy TAURON Arenie Kraków (od strony Parku Lotników Polskich) będą się odbywać w czwartki, piątki i niedziele.

4

Krakowskie ścieżki nordic walking w Parku Lotników Polskich przy TAURON Arenie Kraków to propozycja dla tych, którzy chcą podnieść swój poziom kondycji fizycznej, zgubić kilka kilogramów, spędzić aktywnie czas. To znakomita okazja, by pod okiem fachowca, w przyjaznej atmosferze i motywującej grupie zacząć regularnie uprawiać najprostsze formy rekreacji ruchowej. Wszystko to czeka na krakowian w ramach programu realizowanego Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa.

Zajęcia są całkowicie bezpłatne i prowadzone przez doświadczonego instruktora w oznaczonym miejscu i o określonych godzinach. Będą się odbywać od kwietnia do czerwca i są przeznaczone dla wszystkich mieszkańców Krakowa – niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej.

Pierwsze spotkanie już w niedzielę 2 kwietnia. Miejsce zbiórki: tablica informacyjna przy TAURON Arenie Kraków od strony Parku Lotników Polskich.

Harmonogram zajęć:

czwartek, godz. 8.30 – 10.00

piątek, godz. 18.30 – 20.00

niedziela, godz. 18.30 – 20.00

Wszelkie informacje o programie oraz harmonogram zajęć znajdują się na stronie:  www.krakow.pl