NIEZBĘDNIK KONCERTOWY

23 listopada 2019 r. (sobota)

godz. 17:00 – otwarcie bram

godz. 18:00 – rozpoczęcie wydarzenia

godz. 18:30 – Lady Pank

godz. 20:10 – planowane zakończenie wydarzenia

Informacje o Pakietach VIP TAURON Areny Kraków są dostępne TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy na koncert fenomenalnego zespołu Lady Pank, który odbędzie się w ramach trasy organizowanej w związku z 35-leciem wydania pierwszej płyty zespołu. Wydarzenie odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 23 listopada 2019 r.

Lady Pank – po 35 latach od premiery historycznego albumu, który przeszedł do historii polskiego rocka jako klasyk jest dla wielu fanów polskiej muzyki niczym biblia. Zespół podczas koncertów zaprezentuje zarówno utwory z płyty LP1 jak i pozostałe przeboje których ma na swoim koncie dziesiątki.

Koncertom będzie towarzyszyła oprawa nawiązująca do okresu, kiedy Lady Pank zaczynało swoją burzliwą karierę czyli do lat 80. Nie zabraknie niespodzianek i zaskoczeń, którymi zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza rzadko rozpieszcza swoich fanów…

Warto wiedzieć

Koncert zespołu Lady Pank odbędzie się w TAURON Arenie Kraków w sobotę, 23 listopada 2019 r.  Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18:00. Koncert poprzedzi program edukacyjny „Pali się”. Planowana godzina zakończenia wydarzenia: godz. 20:10.

Wejście do obiektu:

wejście nr 1 – dedykowane dla sektorów: A19-A5

wejście nr 2 – dedykowane dla sektorów: płyta; sektory B; A12-A6;

Bilety są w sprzedaży na www.ebilet.pl.

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 16:30, kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) będzie czynna od godz. 17:00 do 18:00.

Informacje o Pakietach VIP TAURON Areny Kraków są dostępne TUTAJ.

Organizatorem wydarzenia jest Wagart.

Restauracja i punkty gastronomiczne

W dniu wydarzenia serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); klatki schodowe nr 4 i 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram.

Podczas wydarzenia zapraszamy także do punktów gastronomicznych, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, od godz. 15:00, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3.

Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

Bankomat

Na terenie TAURON Areny Kraków znajduje się bankomat – znajduje się wewnątrz obiektu, na wprost wejście nr 1 (obok recepcji).

Szatnie

W dniu wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A. Szatnia jest płatna 4 złPłatność wyłącznie gotówką.

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

Informacje o parkingu i sprzedaży biletów przez internet na 23 listopada 2019 r. są dostępne TUTAJ.

W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 16:00.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się ok. godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zalecamy wcześniejszy przyjazd w celu uniknięcia kolejek do wjazdu na parking przed rozpoczęciem koncertu.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków komunikacją miejską

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

Uwaga! Informacje o zmianach w kursowaniu tramwajów związanych z remontem na al. Pokoju są dostępne TUTAJ.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Wzmocnienie komunikacji po koncercie

W związku z odbywającym się w TAURON Arenie Kraków koncertem 23 listopada (sobota) Zarząd Dróg Miasta Krakowa skieruje w rejon areny 3 dodatkowe rezerwowe tramwaje.

W razie potrzeby będą one wykorzystane na liniach, na których, po zakończeniu wydarzenia, obserwowane będzie zwiększone zainteresowanie pasażerów.