JVS Group – organizator koncertów Lary Fabian w Polsce poinformował dziś (16 grudnia) o ich odwołaniu. Wydarzenie w TAURON Arenie Kraków było zaplanowane na 8 lutego 2017 r. Fani, proszeni są o zwrot biletów w miejscach ich zakupu. Poniżej publikujemy oświadczenie organizatora.

„Z wielką przykrością informujemy, że koncerty LARY FABIAN zaplanowane na luty 2017 r. zostają odwołane.

W związku ze zmiana planów managementu Lary Fabian oraz organizatora koncertów JVS Group, artystka nie wystąpi w przyszłym roku w Polsce. Lara Fabian w Polsce miała wystąpić na trzech koncertach – 6.02 we Wrocławiu, 7.02 w Warszawie i 8.02 w Krakowie. Organizatorzy głęboko żałują, jeśli zaistniała sytuacja rozczarowała fanów i spowodowała jakiekolwiek niedogodności. Mamy nadzieję, że artystka przyjedzie do Polski tak szybko, jak to będzie możliwe.

Fani, proszeni są o zwrot biletów w miejscach ich zakupu.

Bilety zakupione przez stronę www.eventim.pl należy odesłać wraz z paragonem fiskalnym oraz wypełnionym formularzem zwrotu dostępnym na stronie www.eventim.pl (link do formularza pod newsem) z dopiskiem „ZWROT” na adres:

EVENTIM Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 25

00-508 Warszawa

Oświadczenie dla osób nieposiadających paragonu fiskalnego dostępne jest na stronie eventim.pl (link do oświadczenia pod newsem). Pieniądze zostaną zwrócone najpóźniej do 14 dni od daty odebrania przesyłki przez Eventim.

Osoby, które dokonały zakupu biletu w punktach stacjonarnych, mogą zwrócić bilet za okazaniem paragonu fiskalnego w tychże punktach.

Organizator prosi o dokonanie zwrotu zakupionych biletów do dnia 1 marca 2017 r.”