Dodatkowa pula biletów na koncert w TAURON Arenie Kraków

24 lutego 2017 r.

Jak informuje Knock Out Productions – organizator koncertu Lindsey Stirling, w związku z ogromnym zainteresowaniem krakowskim występem artystki, do sprzedaży trafiła ostatnia pula biletów na miejsca siedzące. Bilety można zakupić w serwisie Eventim.pl.

banner

Lindsey Stirling to amerykańska skrzypaczka, tancerka i kompozytorka, która międzynarodowy rozgłos zdobyła w 2010 roku, w programie „America’s Got Talent”, gdzie dotarła do ćwierćfinału. Dzięki występom w telewizji Stirling zdobyła wielu fanów. Choć w programie określano ją mianem „skrzypaczki hip-hopowej”, w swojej twórczości sięga po wiele inspiracji – od country po dubstep. Do niezwykle szybkiego rozwoju jej kariery przyczyniła się również jej aktywność w internecie i regularnie uaktualniany kanał w serwisie YouTube.

We wrześniu 2012 roku Stirling wydała swój debiutancki album – „Lindsey Stirling”. Sukces tej płyty oraz rosnąca popularność artystki w Stanach Zjednoczonych i Europie spowodowały, że zainteresował się nią management Lady Gagi (Atom Factory). Stirling, która wcześniej odmawiała współpracy wielu managerom, zdecydowała się podpisać z nimi umowę.

Na początku 2012 roku płyta „Lindsey Stirling” pokryła się złotem również w Polsce. W 2014 ukazał się kolejny album – „Shatter Me”, w którym możemy usłyszeć charakterystyczne dla artystki połączenie muzyki klasycznej i elektroniki z animacją i baletem. 19 sierpnia 2016 roku pojawiło się najnowsze wydanie artystki – album „Brave Enough”. Na ostatniej płycie znajdziemy sześć utworów instrumentalnych i osiem, w których usłyszeć można głosy m.in. Christiny Perri, Dan + Shay czy Lecrae.

Warto wiedzieć

Lindsey Stirling wystąpi w TAURON Arenie Kraków 24 lutego 2017 r.

Organizatorem wydarzenia jest: Knock Out Productions (www.knockoutprod.net).

Informacje o biletach: www.eventim.pl.

Dodatkowe informacje o artystce: www.lindseystirling.com.