27 listopada (niedziela), godz. 20:00

Otwarcie bram: godz. 17:15

Martin Garrix – jeden z najwybitniejszych, a zarazem najmłodszych DJ-ów światowej sceny electro house już 27 listopada (niedziela) wystąpi w Krakowie. Koncert autora takich hitów jak: „In The Name Of Love”, „Animals” oraz „Wizard” odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. Będzie to jedno z najważniejszych, tegorocznych wydarzeń muzyki elektronicznej w Polsce. Jako support wystąpi Justin Mylo. Organizatorem koncertu będzie agencja Prestige MJM.

12_GARRIX_TAURON-ARENA_baner_786x305_jpg

Martin Garrix to popularny holenderski DJ i producent muzyczny. Twórczość artysty, określana jako big room house, to połączenie brzmień electro, dutch i progressive house oraz dance. Pomimo młodego wieku Martin Garrix ma na swoim koncie współpracę z takimi sławami muzyki klubowej jak: David Guetta, Tiësto, Dyro, Afrojack, Hardwell, Borgore czy R3hab. Artysta był jedyną osobą poniżej 18 roku życia, która zagrała na prestiżowym festiwalu Tomorrowland, a także najmłodszym wykonawcą, występującym w hiszpańskim klubie Privilege Ibiza. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że w ciągu zaledwie dwóch lat Garrix znalazł się na trzecim miejscu prestiżowego notowania DJ Mag Top 100, awansując z miejsca 40, a jego singiel „Animals” zdobył ponad 100 milionów odsłuchań w serwisie Spotify.

Wybór polskich fanów

Utalentowany DJ ma na swoim koncie szereg prestiżowych nagród przemysłu muzycznego, w tym m.in. trzy statuetki Dance Music Awards, dwie nagrody NRJ DJ Awards, a także nagrodę YouTube Music Awards, MTV Europe Music Awards oraz MTV Millennial Awards. W ciągu minionych lat Martin Garrix zaprezentował swoje umiejętności na scenach największych i najbardziej prestiżowych festiwali muzycznych świata, w tym m.in. Coachella, Amsterdam Music Festival, Tomorrowland, Ultra Music Festival, Lollapalooza oraz Sziget Festival. W Polsce artysta wystąpił dotychczas tylko raz. Na kolejne show utalentowanego DJ-a już teraz czekają dziesiątki tysięcy polskich fanów.

Warto wiedzieć

Organizatorem wydarzenia jest Prestige MJM (www.prestigemjm.com).

Koncert Martina Garrixa w TAURON Arenie Kraków odbędzie się 27 listopada 2016 r.

NIEZBĘDNIK KONCERTOWY przygotowany przez Organizatora jest dostępny TUTAJ

REGULAMIN WYDARZENIA jest dostępny TUTAJ

Harmonogram

Bramy TAURON Areny Kraków zostaną otwarte o godz. 17:15.

Występ Martina Garrixa planowany jest na godzinę 20:00. Koncert gwiazdy wieczoru poprzedzi support czyli Justin Mylo.

Organizator wydarzenia przypomina, że godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie, a o rozpoczęciu koncertu decyduje sam Artysta.

BILETY można kupić poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

W dniu wydarzenia (27 listopada) Kasa nr 1 (Organizatora) będzie czynna od godz. 10:00.

Wejścia dla osób posiadajacych bilety na trybuny oraz wejścia dla osób posiadających bilety na płytę:

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Dodatkowe informacje o parkingu w dniu wydarzenia są dostępne TUTAJ. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

W TAURON Arenie Kraków w dniu wydarzenia czynne będą szatnie (płatne 3 zł; przechowanie bagażu 10 zł).

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że TAURON Arena Kraków jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko hali znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: „TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.