Dobra wiadomość dla miłośników spacerów z kijkami! W związku z dużym zainteresowaniem krakowian bezpłatnym miejskim programem sportowym „Krakowskie Ścieżki Nordic Walking”, projekt nie zakończy się, jak planowano, w czerwcu, ale będzie kontynuowany do października. Przypomnijmy, marsze pod okiem profesjonalnego trenera odbywają się w czwartki, piątki i niedziele na ścieżce w parku Lotników Polskich przy TAURON Arenie Kraków.

4

Nordic Walking to idealna propozycja dla osób, które chcą stopniowo podnieść swój poziom kondycji fizycznej, zgubić kilka kilogramów oraz aktywnie spędzić czas. To znakomita okazja, by pod okiem fachowca, w przyjaznej atmosferze i motywującej grupie zacząć regularnie uprawiać najprostsze formy rekreacji ruchowej. Wszystko to czeka na krakowian w ramach programu, który Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa uruchomił 1 kwietnia tego roku.

Zajęcia na ścieżce Nordic Walking są dostosowane do poziomu sprawności uczestników. Są bezpłatne i prowadzone przez doświadczonego instruktora w oznaczonym miejscu i o określonych godzinach.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.