ZNAMY SKŁADY DRUŻYN PÓŁNOCY I POŁUDNIA

Ponad sześć tysięcy kibiców oddało swój głos na składy i sztaby szkoleniowe „Meczu Gwiazd PlusLigi”. W ten sposób wyłoniono po czternastu graczy i dwa duety szkoleniowców. Mecz, który zapowiada się jako wspaniałe widowisko, rozegrany zostanie 15 grudnia (piątek) w TAURON Arenie Kraków. Zbieranie  głosów organizatorzy zakończyli we wtorek 5 grudnia, o północy.

Północ kontra Południe. Największe gwiazdy PlusLigi, wspaniała atmosfera w TAURON Arenie Kraków, doskonała realizacja telewizji Polsat oraz mnóstwo niespodzianek dla najlepszych kibiców na świecie! W „Meczu Gwiazd” wystąpią dwie drużyny: „Północy” i „Południa”, każdą z nich poprowadzi duet szkoleniowców. Na stronie www.plusliga.pl zakończyło się głosowanie na dwie meczowe „14”. Oczywiście, w przypadku losowym, gdyby któryś z wybranych graczy nie mógł zagrać np. z powodu kontuzji, na jego miejsce wskoczy kolejny gracz z listy z największą liczbą oddanych głosów.

Wyniki głosowania: http://www.plusliga.pl/starmatch/s/votes.html

Więcej informacji o Meczu Gwiazd: http://www.plusliga.pl/starmatch.html

Wejściówki są dostępne w czterech kategoriach cenowych 19, 29, 49 i 79 złotych,   https://sklep.ebilet.pl/11821949021847568.

Wyjątkowy „Mecz Gwiazd” poprzedzi równie wyjątkowe półfinałowe mecze FIVB Klubowych Mistrzostw Świata. Szykuje się więc jedyny w swoim rodzaju weekend z najlepszą klubową siatkówką na świecie! Przypomnijmy, że Klubowe Mistrzostwa Świata ruszają 12 grudnia. Faza grupowa zostanie rozegrana w Opolu i Łodzi, gdzie przez trzy dni osiem najlepszych klubów świata będzie rywalizować podczas 12 meczów. W łódzkiej Atlas Arenie PGE SKRA Bełchatów zmierzy się z Shanghai Volleyball Club, Personal Bolivar i Zenitem Kazań. W tym samym czasie w Hali Widowiskowo-Sportowej w Opolu wystąpi ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która zagra z Cucine Lube Civitanova, Sarmayeh Bank i obrońcą tytułu najlepszego klubu na świecie – brazylijskim Sada Cruzeiro.

„Mecz Gwiazd” jest zatem wstępem do wyjątkowego weekendu z najlepszą klubową siatkówką na świecie. Właśnie 16-17 grudnia w TAURON Arenie Kraków odbędą się decydujące starcia i poznamy najlepszą klubową drużynę świata.