Motocyklowe, halowe Mistrzostwa Świata SuperEnduro zbliżają się coraz większymi krokami! Już 7 grudnia, w TAURON Arenie Kraków najlepsi zawodnicy globu zmierzą się w zaciętej walce na niezwykle trudnym, a zarazem widowiskowym torze utworzonym z ogromnych głazów, opon, bali drewna oraz tysiąca ton ziemi.  

Polskie Gran Prix tradycyjnie już otworzy nowy sezon zmagań, a kibicom zgromadzonym w TAURON Arenie Kraków dostarczy solidnej dawki sportu na najwyższym, światowym poziomie.

Najwierniejszych fanów czeka dzień pełen motocyklowych emocji, który rozpocząć mogą od porannej sesji treningowej (w godzinach 11:00-15:00). To właśnie wtedy będzie można podejrzeć z najlepszego sektoru przygotowania zawodników do startu – testy przeszkód, poszukiwania najlepszych linii przejazdu i ich pierwsze starcia z rywalami.

Od 16:00 w holu TAURON Areny Kraków na gości czekać będą stoiska wystawców – znane motocyklowe marki zaprezentują nam swoje topowe produkty oraz nowości na sezon 2020.

Podczas zwiedzania nie będzie można zapomnieć o punkcie obowiązkowym każdego kibica – sesji autografów, podczas której można zdobyć oficjalny plakat wydarzenia z podpisami światowej czołówki zawodników SuperEnduro!

Dzień zakończy się wisienką na torcie – przepełnionymi rykiem silników i galonami adrenaliny wieczornymi wyścigami głównymi, które uzupełnione zostaną o atrakcje dodatkowe, jak widowiskowa, elektryzująca ceremonia otwarcia czy emocjonujący wyścig najmłodszych – KIDS RACE.

Bądź tam razem z nami!

Oficjalna zapowiedź inauguracyjnej rundy Mistrzostw Świata SuperEnduro: https://youtu.be/wN9yPfBHV2Y

Bilety na wydarzenie główne oraz sesje treningowe dostępne są na stronie Eventim.pl.

Bilety: http://bit.ly/bilety_SuperEnduro_2019

Więcej informacji: https://www.super-enduro.com.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/superenduro.poland

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1200520026790748/

Organizator – Agencja Sport UP:

https://www.facebook.com/sportupagencja/