Już za niespełna trzy tygodnie najlepsi zawodnicy globu powrócą do TAURON Areny Kraków, aby powalczyć o pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie motocyklowych Mistrzostw Świata. Pełna lista startowa nadal owiana jest tajemnicą, jednak znamy już plan toru, z którym zmierzą się riderzy!

Tegoroczny tor będzie cechował się całkowicie nowym układem i wyglądem odchodzącym od jego standardowych wersji. Będzie wymagająco i technicznie – klasyczne sekcje SuperEnduro zbudowane z ogromnych opon, bali drewna i głazów stworzą 11 karkołomnych przeszkód.

Jak co roku nie zabraknie powiewu świeżości na torze – tym razem zostanie nim całkowicie nowa i innowacyjna przeszkoda w postaci… Kontenera magazynowego służącego za wallride /pionowa ściana/, po którym będą potrafili przejechać jedynie najbardziej doświadczeni zawodnicy.

Tradycyjnie już, klasyczne odcinki SuperEnduro zostają urozmaicone szybkimi sekcjami whoopsów – rodem z Supercrossu. Całości dopnie efektowny skok, będący finishem trasy.

Wymagające świetnej kondycji fragmenty oraz efektowne i weryfikujące wszechstronne umiejętności przeszkody z pewnością podkręcą poziom adrenaliny i widowiskowość toru.

Video wizualizacja toru: https://www.youtube.com/watch?v=ztNmUATcs_A

Zobacz na własne oczy walkę najlepszych zawodników świata z widowiskowym i niezwykle trudnym torem. 7 grudnia, TAURON Arena Kraków – musisz tam być!

Bilety na krakowską, inauguracyjną rundę sezonu, do nabycia na stronie Eventim.pl – http://bit.ly/bilety_SuperEnduro_2019.

Więcej informacji: https://www.super-enduro.com.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/superenduro.poland

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1200520026790748/

Organizator – Agencja Sport UP:

https://www.facebook.com/sportupagencja/