Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie ponownie w TAURON Arenie Kraków

Miłośnicy sportów motorowych mogą szykować na kolejne emocje w TAURON Arenie Kraków! 25 marca 2017 r. już po raz trzeci, w największej hali sportowo-widowiskowej w Polsce, odbędą się Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie – Diverse NIGHT of the JUMPs.

diverce

– Po spektakularnym sukcesie edycji z 2015 oraz 2016 roku czas na nowe wyzwania. Już wkrótce poinformujemy Was o planach na zbliżający się event, ale już teraz możecie być pewni, że będziecie świadkami powstania nowego formatu tego wydarzenia – zapewniają organizatorzy.

Widzowie, którzy wybiorą się 25 marca 2017 r. do TAURON Areny Kraków mogą spodziewać się zaciętej rywalizacji pomiędzy topowymi zawodnikami globu, niesamowitych ewolucji wykonywanych na wysokości niemal trzeciego piętra oraz sporej dawki adrenaliny.

Oczywiście konkurs Freestyle to nie wszystko, co dla fanów mocnych wrażeń przygotowują organizatorzy. Jak zawsze podczas Diverse NIGHT of the JUMPs widzowie będą mieli okazję na bezpośrednie spotkanie z zawodnikami podczas Pit Party, gdzie odbędzie się także sesja autografów. Nie zabraknie też wyjątkowej ceremonii otwarcia i dodatkowych konkursów.

Warto wiedzieć

Bilety na wydarzenie trafiły do sprzedaży 16 grudnia (piątek) – można je kupić za pośrednictwem strony www.eventim.pl.

Organizatorem wydarzenia jest firma Sportainment. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.sportainment.pl.