ORGANIZATORZY EVENTÓW I KONFERENCJI SPOTKALI SIĘ W TAURON ARENIE KRAKÓW

W poniedziałek (18 czerwca) gościliśmy w TAURON Arenie Kraków przedstawicieli branży spotkań biorących udział w MP Destination Day (MeetingPlanner.pl). Uczestnicy wydarzenia zwiedzali największą halę widowiskowo-sportową w Polsce i wzięli udział w prezentacji oferty TAURON Areny Kraków.

– Branża MICE to jeden z kluczowych segmentów działalności na jakiej się skupiamy. Jej przedstawiciele cały czas poszukują nowych rozwiązań, atrakcyjnych miejsc, w których może organizować eventy. My wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom – mówi Małgorzata Marcińska, Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Miasta S.A. zarządzającej obiektem.

W spotkaniu udział wzięli meeting plannerzy z Warszawy i Krakowa. Przed wizytą w TAURON Arenie Kraków uczestnicy MP Destination Day dyskutowali w Centrum Kongresowym ICE Kraków m.in. o projekcie Kraków Network oraz impakcie, jaki generują kongresy i konferencje.

MP Destinations Day to wydarzenie skierowane od organizatorów eventów, konferencji, wyjazdów motywacyjnych i szkoleń. Jest to wydarzenie, które wywodzi się z niezwykle popularnego cyklu warsztatów z udziałem meeting plannerów oraz oferentów usług dla rynku eventowego MP Fast Date®.

Formuła spotkania jest prosta – podczas indywidualnych, 15-minutowych rozmów z przedstawicielami polskich convention bureaux, hoteli, centrów konferencyjnych i dostawców usług, organizatorzy eventów mają możliwość kompleksowego poznania ofert eventowych poszczególnych destynacji. MP Destinations Day to również okazja do osobistego sprawdzenia możliwości nowych miejsc w Krakowie dla osób przyjeżdżających na wydarzenia z innych miast.

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.destinationsday.meetingplanner.pl