Mała Zoé jest ciekawską, tęskniącą za zabawą dziewczynką, jej pełni rezerwy rodzice pochłonięci są „światem dorosłych”. Szukając wypełnienia pustki, Zoé ucieka do wyimaginowanego świata, świata Quidamu, w którym spotyka postaci, zachęcające ją do puszczenia wodzy fantazji. Razem z Zoé do tego świata będą mogli wejść widzowie widowiska, które 12, 13 i 14 czerwca odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. Zapraszają na nie: Cirque du Soleil we współpracy z Alter Art Show.

            Światowa premieraQuidam miała miejsce w Montrealu w kwietniu 1996 r. Od tego czasu, przedstawienie podróżowało po pięciu kontynentach, obejrzała je i  wielomilionowa publiczność. W grudniu 2010 r. Quidam wyruszył w kolejną podróż, odgrywając tę samą zniewalającą produkcję, tym razem w arenach. Międzynarodowa obsada składa się z 46 światowej klasy akrobatów, muzyków, wokalistów i niezwykłych postaci.

Cirque du Soleil został założony w Quebecu w 1984 r., z grupy 20 ulicznych artystów stał się dużą organizacją zapewniającą wysokiej jakości artystyczną rozrywkę. Obecnie zatrudnia cztery tysiące pracowników, w tym ponad 1200 artystów z 50 różnych krajów. Cirque du Soleil oczarowało i zachwyciło blisko sto pięćdziesiąt milionów widzów w ponad trzystu miastach, w ponad czterdziestu krajach, na sześciu kontynentach.

PRZEDSTAWIENIA W TAURON ARENIE KRAKÓW

12 czerwca (piątek) godz. 19:30 (premiera)

13 czerwca (sobota) godz. 13:00 / 16:30 / 20:00

14 czerwca (niedziela) godz. 13:00 / 16:30

Dodatkowe informacje o wydarzeniu oraz biletach są dostępne na stronie:www.alterartshow.pl.

 

Dla wszystkich wybierających się do TAURON Areny Kraków na Cirque Du Soleil mamy kilka ważnych zasad obowiązujących podczas spektakli oraz regulamin imprezy

PODCZAS PRZEDSTAWIENIA, ZE WZGLĘDU NA BEZPIECZEŃSTWO ARTYSTÓW, OBOWIĄZUJE BEZWZGLĘDNY ZAKAZ FOTOGRAFOWANIA – sprzęt nagrywający (aparaty fotograficzne, kamery video) będzie musiał zostać zdeponowany w wyznaczonych przez organizatora punktach depozytowych.

REGULAMIN IMPREZY CIRQUE DU SOLEIL Quidam