Rod Stewart bije rekordy popularności w Polsce! W lutym zobaczymy go w naszym kraju już po raz piąty – 19 lutego jego koncert odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. Za każdym razem koncerty cieszyły się znakomitą frekwencją – organizatorzy przewidują, że dzięki zbliżającym się wydarzeniom widownia polskich koncertów Sir Roda przekroczy sto tysięcy osób!

JJanecki

– Po sukcesie frekwencyjnym poprzedniego koncertu Roda Stewarta oraz znakomitym show, jakie zaprezentował artysta polskiej publiczności, zainteresowanie tym wokalistą ciągle rośnie. Odzwierciedla to również tempo sprzedaży biletów na lutowe występy Roda Stewarta w naszym krajutłumaczy Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Dla jednego z najważniejszych muzyków drugiej połowy XX wieku będzie to piąta wizyta w Polsce. Wcześniej legendarny wokalista koncertował już w Gdańsku, Rybniku, Toruniu oraz w Łodzi. Za każdym razem koncerty te cieszyły się znakomitą frekwencją, która wyniosła łącznie blisko 90 tysięcy widzów.

Biorąc pod uwagę liczbę do tej pory sprzedanych biletów, śmiało możemy powiedzieć, że przekroczyliśmy próg 100 tysięcy widzów na wszystkich koncertach Roda Stewarta w Polsce. Warto zaznaczyć, że na przykład bilety na sektory siedzące w Krakowie są już większości wyprzedane. Dlatego nie radzę czekać z zakupem wejściówek na miejsca siedzące, bo może się okazać, że w dniach koncertowych po prostu ich zabraknie – zdradza Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Rod Stewart wystąpi w TAURON ArenIE Kraków w niedzielę, 19 lutego 2017 roku. Wejściówki na koncerty można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Fot. materiały prasowe/Prestige MJM