19 lutego 2017 r.

Właściciel jednej z najbardziej charakterystycznych chrypek świata oraz niekwestionowany dżentelmen sceny – Rod Stewart – już w lutym 2017 r. ponownie przyjeżdża do Polski! 19 lutego wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM. Bilety trafią do sprzedaży w poniedziałek, 12 grudnia.

02_ROD-STEWART_TAURON-ARENA_baner_786x305_jpg

Polacy kochają Roda Stewarta, a ten odwdzięcza im się tym, co potrafi najlepiej – fantastycznymi występami na żywo. Zaledwie pół roku po ogromnym sukcesie koncertu w Łodzi brytyjski wokalista zapowiedział wielki powrót do Polski, i to na aż dwa występy! Odwiedzi TAURON Arenę Kraków oraz Gdańsk.  Dla jednego z najważniejszych artystów drugiej połowy XX wieku będzie to piąta wizyta w Polsce. Za każdym razem jego koncerty cieszyły się znakomitą frekwencją, która wyniosła łącznie blisko 90 tysięcy widzów.

Majowy koncert artysty w Łodzi okazał się nie tylko pełnym sukcesem frekwencyjnym, ale przede wszystkim jednym z najbardziej niezapomnianych koncertów artysty w Polsce. Otrzymaliśmy w ostatnich miesiącach niezliczone ilości próśb fanów o ponowne zaproszenie Roda Stewarta do Polski. Zrobiliśmy, co w naszej mocy i udało się! Brytyjski wykonawca, oczarowany atmosferą minionego występu, zdecydował się na aż dwa dodatkowe koncerty w Polsce. Tym razem ucieszą one z pewnością mieszkańców północnych i południowych regionów kraju – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Miliony sprzedanych płyt

Rod Stewart to jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów świata. W trakcie swojej dotychczasowej kariery sprzedał ponad 250 milionów singli i płyt. W 1994 roku artysta został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame (muzeum honorujące artystów rockowych i inne osoby, które przyczyniły się do rozwoju muzyki; mieści się w Cleveland w USA). Z kolei w 2006 roku Stewart został zaliczony do 100 najlepszych wokalistów wszechczasów. Stało się to dzięki rankingowi amerykańskiego magazynu „Hit Parader”. Do największych przebojów Stewarta należą m.in. utwory: „Handbagsand Gladrags”, „You’re in My Heart”, „Downtown Train”, „Angel”, „Sailing”, „Do Ya Think I’m Sexy”, „Hot Legs”, „Baby Jane” czy „Rhythm of My Heart”.

Warto wiedzieć

Rod Stewart wystąpi w TAURON Arena Kraków w niedzielę, 19 lutego 2017 roku.

Wejściówki na koncerty będzie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Sprzedaż biletów ruszy w najbliższy poniedziałek, 12 grudnia, o godzinie 10:00.

Dodatkowe informacje są dostepne na stronie organizatora: www.prestigemjm.com