3 kwietnia (poniedziałek)

Otwarcie bram: godz. 16:00

Początek koncertu: godz. 18:00

Martina Stoessel, gwiazda serialu Violetta, wraca do Krakowa z trasą TINI – GOT ME STARTED TOUR. 3 kwietnia wystąpi w TAURON Arenie Kraków. 

786_tauron

Trasa TINI – GOT ME STARTEDjest pierwszą solową trasą Martiny “Tini” Stoessel opartą na głównej roli w filmie Tini: Nowe życie Violetty i ubiegłorocznej premierze jej debiutanckiego albumu Tini.  Podczas trasy fani będą mieli okazję zobaczyć jak Tini wykonuje utwory ze swojego debiutanckiego albumu, a także z soundtracku do filmu i serialu Violetta, który rozpoczął jej karierę.

Warto wiedzieć

Koncert TINI odbędzie się w TAURON Arenie Kraków w poniedziałek 3 kwietnia. Bramy zostaną otwarte o godz. 16:00. Koncert rozpocznie się o godz. 18;00. Planowana godzina zakończenia wydarzenia: 19:30.

Organizatorem wydarzenia jest Live Nation.

Bilety dostępne na www.LiveNation.pl.

W dniu wydarzenia (3 kwietnia) kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz.  10:00, kasa nr 6 (TAURON Areny Kraków) od  godz. 16:30.

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Informacje o parkingu w dniu wydarzenia są dostępne TUTAJ  (parking zostanie otwarty o godz. 15:30, o tej samej godzinie zakończy się sprzedaż biletów online). Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.