Targi akcesoriów dla mamy i dziecka, mody i zabawek po raz drugi w TAURON Arenie Kraków

25 listopada 2018 r. (niedziela)

godz. 10:00-17:00

Mała Hala TAURON Areny Kraków

25 listopada 2018 r. to data, którą już teraz warto zapisać w kalendarzu. Ponownie w Małej Hali TAURON Areny Kraków odbędą się targi akcesoriów dla mamy i dziecka, zabawek, mody dziecięcej od polskich projektantów „Trends 4 Kids”. Targi są dedykowane rodzicom oczekującym dziecka oraz rodzinom z dziećmi w wieku 0-9 lat.

Pierwsza edycja targów odbyła się w kwietniu 2018 r.

fot. RedRockS

Wydarzenie będzie okazją do poznania i zakupienia najnowszych kolekcji i najmodniejszych propozycji jesienno-zimowych dla najmłodszych. Wszystkich, którzy co roku o tej porze mają kłopot ze znalezieniem oryginalnego, niebanalnego prezentu mikołajowego lub świątecznego dla dzieci.

Cztery strefy

Podczas „Trends 4 Kinds” TAURON Arena Kraków zamieni się jednocześnie w wyjątkową galerię handlową dla dzieci z niepowtarzalnymi, oryginalnymi produktami oraz centrum edukacyjne dla rodziców i zabaw kreatywnych dla najmłodszych.

Goście będą mogli poruszać się i korzystać z czterech specjalnie wyznaczonych stref.

Strefa shoppingu

W tej strefie będzie można liczyć na atrakcyjne rabaty i fachowe porady. Będzie tutaj można znaleźć oryginalną odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki. Organizatorzy zapowiadają, że osoby, które zrobią zakupy na targach (w kwocie łącznej 250 zł) w podziękowaniu zostaną zaskoczone miłym prezentem.

Strefa zabawy

W tej przestrzeni dzieci będą mogły bezpłatnie korzystać z licznych zajęć kreatywnych, rozwijających warsztatów i zabaw. Nuda tego dnia jest zabroniona! Organizatorzy szykują mnóstwo kolorowych, szalonych, pomysłowych i inspirujących aktywności dla najmłodszych gości.

Strefa świadomego rodzica

Zarówno rodzice jak i osoby, które oczekują swojego maleństwa mogą liczyć na bogaty program prelekcji i warsztatów dla dorosłych, z których bezpłatnie będzie można korzystać przez cały dzień. Będą mogli skorzystać z porad i konsultacji ekspertów wielu dziedzin związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.

Strefa chilloutu

To strefa, w której będzie można złapać oddech po licznych atrakcjach i emocjach, które zapewnią organizatorzy.

Warto wiedzieć

Targi „Trends 4 Kids” odbędą się w Małej Hali TAURON Areny Kraków 25 listopada 2018 r. (niedziela) w godz. 10:00-17:00.

Bilety: osoby dorosłe 8zł, dzieci wstęp wolny.

Dodatkowe informacje: http://www.trends4kids.pl/

https://www.facebook.com/events/1215300781934516/

Organizatorem wydarzenia jest: Professional Event Partner.