Benefis Agnieszki Radwańskiej zaplanowany na 21 maja 2019 r. w TAURON Arenie Kraków, będzie nie tylko wyjątkowym wydarzeniem sportowym, ale także kulturalnym!  Nasza najlepsza tenisistka wystąpi na korcie razem ze swoimi przyjaciółkami – Angeliką Kerber oraz Karoliną Woźniacką. Z kolei na scenie wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny, Piotr Rubik i zespół Torres Brothers. Gospodarzem spotkania jest Miasto Kraków.

Na konferencji prasowej, która odbyła się 26 marca (wtorek) organizatorzy zdradzili część oficjalnego programu oraz opowiedzieli o planowanych atrakcjach.

Relację z konferencji możecie zobaczyć TUTAJ.

Talent sportowy Agnieszki Radwańskiej jest znany już od dawana, teraz poznaliśmy ją z zupełnie innej strony. – Z okazji mojego benefisu, który już 21 maja odbędzie się w TAURON Arenie Kraków, dostałam propozycję nagrania piosenki z Karolina Woźniacką. Zgodziłam się, to jedno z moich marzeń, które chciałam zrealizować po zakończeniu kariery. Koniec kilkunastoletniej kariery z tenisem stał się dla mnie szansą na realizację innych interesujących wyzwań, zupełnie niezwiązanych ze sportem – powiedziała Agnieszka Radwańska.

W trakcie konferencji prasowej zaprezentowano fragment teledysku. Słowa do utworu „We love tenis” napisał Jacek Cygan, muzykę – Piotr Rubik.

Fragment teledysku możecie zobaczyć TUTAJ.

21 maja w TAURON Arenie Kraków oprócz gwiazd tenisa zobaczymy również artystów polskiej sceny muzycznej m.in. Marylę Rodowicz, Andrzeja Piasecznego, Piotra Rubika i zespół Torres Brothers. W programie znajdą się również skecze kabaretowe, materiały wideo dotyczące kariery tenisistki oraz wspomnienia najbliższych na temat gwiazdy polskiego tenisa. O kolejnych atrakcjach organizatorzy będą informować na bieżąco.

Warto wiedzieć

Benefis Agnieszki Radwańskiej odbędzie się w TAURON Areni Kraków 21 maja 2019 r. (wtorek) o godz. 18:00.

Przedsprzedaż biletów rozpoczęła się 6 marca 2019 r., w dniu urodzin tenisistki. Zakupu biletów na wydarzenie można dokonać na stronie internetowej: www.ebilet.pl i www.kupbilet.pl.

Miastem gospodarzem wydarzenia jest Kraków. Organizatorem wydarzenia jest agencja producencka SOS Music.