Organizatorzy XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera zdradzają coraz więcej szczegółów – gościem honorowym wydarzenia, które odbędzie się w sierpniu w TAURON Arenie Kraków, będzie Wilfredo Leon!

Czołowe reprezentacje świata, które wezmą udział w XV Memoriale Wagnera przyciągają na trybuny same znakomitości. Obok najlepszych Kibiców świata, do Krakowa wybierają się gwiazdy kina, teatru, ale również sportu. Gratką dla fanów będzie z pewnością obecność w TAURON Arenie uważanego za najlepszego obecnie siatkarza na świecie – Wilfredo Leona!

Pretendent do gry w reprezentacji Polski to jeden z Gości Honorowych turnieju. Jego aktywność na trybunach nie ograniczy się jednak tylko do kibicowania. Czym jeszcze zajmie się w TAURON Arenie podczas XV Memoriału? Odpowiedź poznacie w dniach 11-13 sierpnia.

Najsilniejsza obsada w historii

Przypomnijmy, że tegoroczna, jubileuszowa edycja Memoriału Wagnera – najbardziej prestiżowego siatkarskiego turnieju na świecie, będzie najsilniej obsadzona w historii! Wszyscy uczestnicy zajmują miejsca w czołowej dziesiątce światowego rankingu FIVB.

11 sierpnia (piątek) rozegrane zostaną mecze: Kanada – Rosja i Polska – Francja, 12 sierpnia (sobota): Francja – Rosja i Polska – Kanada, 13 sierpnia (niedziela): Kanada – Francja i Polska – Rosja.

Bilety na wydarzenie są dostępne na Abilet.pl.

Informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie organizatora: www.fundacjawagnera.pl/pl/.