Organizatorzy  XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, który odbędzie się w dniach 24-26 sierpnia 2018 r. w TAURON Arenie Kraków, przedstawili harmonogram gier. Reprezentacja Polski zacznie od pojedynku z Kanadą (24 sierpnia), potem zagra z Francją (25 sierpnia), a na koniec – z reprezentacją Rosji (26 sierpnia).

Skład tegorocznej edycji Memoriału jest tak silny i wyrównany, że każda konfiguracja gier gwarantuje emocje do samego końca – mówi wiceprezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera Cezary Mróz. – Każdy dzień turnieju to gwarancja świetnych widowisk siatkarskich, w których trudno będzie wskazać faworyta. Najlepszym tego dowodem były zeszłoroczne pojedynki: nasz zespół potrafił ograć w trzech setach Kanadę, która z kolei 3:0 wygrała z Francją. Trójkolorowi dzień wcześniej ulegli Rosji, choć pierwszego dnia pokonali Polskę. Warto dodać, że w decydującym spotkaniu Polski z Rosją padł wynik 3:2 dla Biało – czerwonych, a Polacy wygrali XV Memoriał. Był to jeden z najbardziej zaciętych turniejów w piętnastoletniej historii i w tym roku liczymy na powtórkę – dodaje Cezary Mróz.

Wszystko wskazuje zatem na to, że Kraków znów zapewni kibicom – oprócz wspaniałych chwil w czasie zwiedzania miasta – niezapomniane wrażenia siatkarskie.

Harmonogram

24 sierpnia (piątek)

Francja – Rosja 17:30*

Polska – Kanada 20:30

25 sierpnia (sobota)

Polska – Francja 16:00

Rosja – Kanada 19:00

26 sierpnia (niedziela)

Francja – Kanada 16:00

Polska – Rosja 19:00

*godziny rozpoczęcia meczów mogą ulec zmianie

Informacje o biletach

16 marca (piątek) na portalu abilet.pl rozpoczęła się sprzedaż karnetów na XVI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Sprzedaż potrwa do 26 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły na stronie organizatora: www.fundacjawagnera.pl.