WYJĄTKOWY

PAKIET VIP TAURON ARENY KRAKÓW 

André Rieu & Orchestra 

28 maja 2015 r. 

Cena: 500,00 zł brutto (cena zawiera podatek VAT)

 

Szczegółowy opis oferty:

Oferujemy do sprzedaży PAKIET VIP na koncert  najpopularniejszego artysty muzyki klasycznej – André Rieu wraz z Orkiestrą Johanna Straussa,

który odbędzie się 28 maja 2015 r. w najnowocześniejszym obiekcie w Polsce TAURON Arenie Kraków przy ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie.

 

Rezerwacja:

Jeden PAKIET VIP zawiera:

  • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP,
  • dostęp do ekskluzywnej LOŻY w prestiżowej STREFIE BIZNES na poziomie B w TAURON Arenie Kraków (zgodnie z Regulaminem LÓŻ TAURON Areny Kraków),
  • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie już 4 PAKIETÓW VIP),
  • asysta hostessy,
  • możliwość dodatkowego zamówienia cateringu do LOŻY.

 

Gwarantujemy:

  • Wyjątkową atmosferę!
  • Niezwykłe miejsce i miłą oprawę!
  • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

 

André Rieu & Orchestra Tour 2015

Podczas pierwszej swojej trasy w Polsce w 2014 roku, André Rieu zdobył serca publiczności swoimi kolorowymi i zabawnymi koncertami, podczas których zabrał widzów w muzyczną podróż dookoła świata.

André Rieu: „Nie mogę się doczekać powrotu do Polski! Co za fantastyczna publiczność. To wspaniałe widzieć, jak ludzie z całego świata tańczą, śpiewają razem z nami, świetnie się przy tym bawiąc, niezależnie od tego, czy są młodzi czy starzy, z Niemiec, Brazylii, Chin czy Australii. Świętujemy wielkie wydarzenie każdego wieczoru. Ludzie wracają do domu szczęśliwi To pokazuje, że muzyka klasyczna jest dla wszystkich, a nasza muzyka dociera do serc widzów! ”

Będzie to wieczór pełen humoru, muzyki i emocji zarówno dla starszych jak i młodszych gości. Widzowie będą mogli wkroczyć w świat najbardziej romantycznych melodii, które porwą ich do tańca w rytmie walców z opery i operetki oraz muzyki filmowej.

André Rieu ma na swym koncie ponad 35 milionów sprzedanych płyt DVD i CD, zdobył wielokrotnie złote i platynowe płyty. Jest najpopularniejszym muzykiem klasycznym na świecie, od 10 lat stale goszczącym na liście Billboard Top Ten. W 2014 roku, podczas pierwszej swojej trasy w Polsce, Artysta zdobył serca publiczności swoimi kolorowymi i zabawnymi koncertami, podczas których zabrał widzów w muzyczną podróż dookoła świata.