WYJĄTKOWY PAKIET VIP TAURON Arena Kraków 

ANDRÉ RIEU

4. czerwca 2016 r., godz. 20:00

 

Cena brutto za osobę: 399 zł z dostępem do loży i 299 zł bez dostępu do loży

 

Oferujemy PAKIET VIP na jedyne w swoim rodzaju widowisko największego Króla Walca – André Rieu.

Artysta wraz z Orkiestrą Johanna Straussa i grupą międzynarodowej sławy solistów powróci do Polski, by po raz kolejny zachwycić tysiące fanów dowcipnym i barwnym programem.

Niepowtarzalny koncert odbędzie się 4. czerwca 2016 r. o 20:00 w najnowocześniejszym obiekcie w Polsce TAURON Arenie Kraków przy ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie.

Rezerwacja:

Jeden PAKIET VIP z dostępem do loży zawiera:

  • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP,
  • dostęp do ekskluzywnej LOŻY w prestiżowej STREFIE VIP na poziomie B w TAURON Arenie Kraków (zgodnie z Regulaminem LÓŻ TAURON Areny Kraków),
  • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 PAKIETÓW VIP),
  • asystę hostessy,
  • możliwość dodatkowego zamówienia cateringu do LOŻY.

Gwarantujemy:

  • Fantastyczną atmosferę!
  • Niezwykłe miejsce i miłą oprawę!
  • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

ANDRÉ RIEU

Ubiegłoroczne występy André Rieu spotkały się z gorącym przyjęciem polskiej publiczności, wiele par poderwało się do tańca, a artyści byli żegnani owacjami na stojąco. Jego koncerty to jedyne w swoim rodzaju widowiska, a ich sekretem jest po prostu radość płynąca z muzyki!

 

André Rieu z Orkiestrą Johanna Straussa i grupą międzynarodowej sławy solistów powraca do Polski, by po raz kolejny zachwycić tysiące fanów dowcipnym i barwnym programem podczas trzech koncertów. Również i tym razem można spodziewać się wieczoru pełnego najbardziej rozpoznawalnych i najpiękniejszych melodii rodem z musicalu, opery, filmu, światowej muzyki pop i repertuaru wielu międzynarodowych gwiazd. A tych wszystkich, którzy kochają taniec, czekać będzie kilka najromantyczniejszych walców na świecie.

Ten niekwestionowany Król Walca ma na swoim koncie ponad 40 milionów sprzedanych DVD i CD, 411 Platynowych i 171 Złotych płyt, 1,6 miliona fanów na Facebooku i komplet publiczności na każdym koncercie.