WYJĄTKOWY PAKIET VIP TAURON Arena Kraków

CAVALIADA TOUR

2 marca 2019 r.

Cena za osobę: 400 zł brutto z dostępem do loży i 200 zł brutto bez dostępu do loży

Szczegółowy opis oferty:

Oferujemy PAKIET VIP na prestiżowe, międzynarodowe zawody jeździeckie Cavaliada Tour. Zapraszamy na jedyny w Polsce cykl jeździeckich zawodów halowych autoryzowany przez Międzynarodową Federację Jeździecką do Strefy VIP TAURON Areny Kraków w dniach 28 lutego – 3 marca 2019 roku!

Jeden PAKIET VIP z dostępem do Loży zawiera:

 • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP
 • dostęp do ekskluzywnej Loży w prestiżowej Strefie VIP na poziomie B obiektu TAURON Arena Kraków (zgodnie z Regulaminem TAURON Areny Kraków i Regulaminem wydarzenia)
 • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 PAKIETÓW VIP)
 • asystę hostessy
 • możliwość zamówienia dodatkowo płatnego cateringu do Loży*

Jeden PAKIET VIP bez dostępu do loży zawiera:

 • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP przed lożą w prestiżowej STREFIE VIP na poziomie B w TAURON Arenie Kraków (zgodnie z Regulaminem TAURON Areny Kraków i Regulaminem wydarzenia)
 • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 PAKIETÓW VIP)
 • dostęp do Restauracji VIP na poziomie B TAURON Areny Kraków*

*catering płatny – zgodnie z obowiązującą kartą menu

Regulamin sprzedaży Pakietów VIP w TAURON Arenie Kraków dostępny jest TUTAJ

Rezerwacja (pn-pt, 8:00-16:00):

Gwarantujemy:

 • Fantastyczną atmosferę!
 • Niezwykłe miejsce i miłą oprawę!
 • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

 

CAVALIADA TOUR

Cavaliada to międzynarodowe zawody jeździeckie, na które składa się cykl halowych zmagań sportowych Cavaliada Tour. Celem wydarzeń jest popularyzacja jeździectwa jako dyscypliny sportowej i formy rekreacji oraz pobudzanie zainteresowania jeździectwem i hodowlą koni. Cavaliada Tour to jedyny w Polsce cykl jeździeckich zawodów halowych autoryzowany przez Międzynarodową Federację Jeździecką.

W zakresie sportu Cavaliada to emocjonujące zawody jeździeckie rozgrywane na wysokim międzynarodowym poziomie sportowym. Na arenach zawodnicy walczą w konkursach w skokach przez przeszkody, dresażu, wszechstronnym konkursie konia wierzchowego i powożeniu.

Pokazy, targi i edukacja

Pokazy, które są ważną częścią każdej edycji imprezy, to program rozrywkowy, w ramach którego publiczność ogląda widowiska teatralne i pokazy z udziałem koni. Do tej pory na arenach Cavaliada Tour można było zobaczyć pokazy woltyżerki, kadryl sulek oraz sikawek konnych, a także prezentacje ogierów zimnokrwistych, tancerzy z francuskiej grupy „Compagnie des Quidams” odwzorowujących ruch rumaków oraz skaczących przez przeszkody niczym konie performerów z Horseman Team.

Wydarzeniom z cyklu Cavaliada Tour towarzyszą zawsze targi sprzętu i akcesoriów jeździeckich, na których wystawcy prezentują swoją ofertę. Tematyka targów obejmuje wszystko, co jest związane z jeździectwem oraz z aktywną formą wypoczynku: odzież i sprzęt jeździecki, wyposażenie stajni, sprzęt i środki do pielęgnacji koni, witaminy, pasze, pamiątki, wydawnictwa branżowe i usługi.

Ponadto przy okazji każdej edycji Cavaliada Tour prezentowane są programy edukacyjne adresowane zarówno do dzieci, jak i do dorosłych; między innymi dotyczące szkoleń i wykładów, podczas których doświadczeni praktycy i wykładowcy dzielą się swoją wiedzą z zakresu jeździectwa i hodowli koni.

Organizatorem jest Grupa MTP.