WYJĄTKOWY PAKIET VIP TAURON Arena Kraków

CEV MISTRZOSTWA EUROPY W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 – FAZA PLAYOFF

30 sierpnia 2017 r.

Cena za osobę: 250 zł brutto z dostępem do loży i 150 zł brutto bez dostępu do loży

Szczegółowy opis oferty:

Oferujemy PAKIET VIP na pełne emocji mecze w ramach CEV MISTRZOSTW EUROPY
W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017.

Jeden PAKIET VIP z dostępem do Loży zawiera:

  • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP
  • dostęp do ekskluzywnej Loży w prestiżowej Strefie VIP na poziomie B obiektu TAURON Arena Kraków (zgodnie z Regulaminem TAURON Areny Kraków i Regulaminem wydarzenia)
  • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 PAKIETÓW VIP)
  • asystę hostessy
  • catering (przekąski zimne, danie ciepłe, napoje ciepłe i zimne bezalkoholowe)

Jeden PAKIET VIP bez dostępu do loży zawiera:

  • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP przed lożą w prestiżowej STREFIE VIP na poziomie B w TAURON Arenie Kraków (zgodnie z Regulaminem TAURON Areny Kraków i Regulaminem wydarzenia)
  • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 PAKIETÓW VIP)
  • dostęp do Restauracji VIP na poziomie B TAURON Areny Kraków*

*catering płatny – zgodnie z obowiązującą kartą menu

Rezerwacja (pn-pt, 8:00-16:00):

Gwarantujemy:

  • Fantastyczną atmosferę!
  • Niezwykłe miejsce i miłą oprawę!
  • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

Harmonogram meczów w TAURON Arenie Kraków

Faza grupowa

24 sierpnia (czwartek)

godz. 17:30 – Bułgaria – Rosja

godz. 20:30 – Słowenia – Hiszpania

26 sierpnia (sobota)

godz. 17:30 – Rosja – Słowenia

godz. 20:30 – Bułgaria – Hiszpania

28 sierpnia (poniedziałek)

godz. 17:30 – Słowenia – Bułgaria

godz. 20:30 – Hiszpania – Rosja

Faza Playoff – grupa A&C

30 sierpnia (środa)

godz. 17:30 – playoff 1

godz. 20:30 – playoff 2

Ćwierćfinały

31 sierpnia (czwartek)

godz. 17:30 – ćwierćfinał 1

godz. 20:30 – ćwierćfinał 3

Półfinały

2 września (sobota)

godz. 17:30 – półfinał 1

godz. 20:30 – półfinał 2

Finały

3 września (niedziela)

godz. 17:30 – mecz o 3. miejsce

godz. 20:30 – finał