WYJĄTKOWY

PAKIET VIP TAURON ARENY KRAKÓW 

CIRQUE DU SOLEIL – QUIDAM 

12, 13 i 14 czerwca 2015 r. 

Cena: 200,00 zł brutto (cena zawiera podatek VAT)

 

Szczegółowy opis oferty:

Oferujemy do sprzedaży PAKIET VIP na widowisko CIRQUE DU SOLEIL – QUIDAM, na każdy z sześciu spektakli, które odbędą się 12, 13 i 14 czerwca 2015 r. w najnowocześniejszym obiekcie w Polsce TAURON Arenie Kraków przy ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie.
 

Rezerwacja:

Jeden PAKIET VIP zawiera:

  • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP,
  • dostęp do ekskluzywnej LOŻY w prestiżowej STREFIE BIZNES na poziomie B w TAURON Arenie Kraków (zgodnie z Regulaminem LÓŻ TAURON Areny Kraków),
  • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie już 4 PAKIETÓW VIP),
  • asysta hostessy,
  • możliwość dodatkowego zamówienia cateringu do LOŻY.

 

Gwarantujemy:

  • Wyjątkową atmosferę!
  • Niezwykłe miejsce i miłą oprawę!
  • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

Przedstawienia  TAURON Arena Kraków:

12.06 /piątek/ godz. 19:30 (premiera)
13.06 /sobota/ godz. 13:00 / 16:30 / 20:00
14.06 /niedziela/ godz. 13:00 / 16:30

Cirque du Soleil PRZEDSTAWIA: QUIDAM

Cirque du Soleilwe współpracy z Alter Art Show mają przyjemność zaprosić publiczność na kolejne, niezwykłe widowisko halowe: Quidam.

Światowa premiera Quidam miała miejsce w Montrealu pod sławnym białym namiotem w kwietniu 1996. Od tego czasu, przedstawienie podróżowało po pięciu kontynentach i zostało obejrzane przez wielomilionową publiczność. W grudniu 2010 Quidam wyruszył w kolejną podróż, odgrywając tę samą zniewalającą produkcję, tym razem w arenach. Międzynarodowa obsada składa się z 46 światowej klasy akrobatów, muzyków, wokalistów i niezwykłych postaci.

Mała Zoé jest ciekawską, tęskniącą za zabawą dziewczynką; jej pełni rezerwy rodzice pochłonięci są „światem dorosłych”. Szukając wypełnienia pustki, Zoe ucieka do wyimaginowanego świata, świata Quidamu, w którym spotyka postaci, zachęcające ją do puszczenia wodzy fantazji.

Cirque du Soleil

Cirque du Soleil, założony w Quebecu w 1984 roku, z grupy 20 ulicznych artystów stał się dużą organizacją zapewniającą wysokiej jakości artystyczną rozrywkę.

Firma zatrudnia obecnie 4 tysiące pracowników, w tym ponad 1200 artystów z 50 różnych krajów.

Cirque du Soleil oczarowało i zachwyciło blisko sto pięćdziesiąt milionów widzów w ponad trzystu miastach, w ponad czterdziestu krajach, na sześciu kontynentach.