WYJĄTKOWY PAKIET VIP TAURON Arena Kraków 

CZYŻYNALIA – KONCERTY

7 maja 2016 r., godz. 17:00

 

 Cena brutto za osobę:100 zł z dostępem do loży lub 70 zł bez dostępu do loży

 

Oferujemy PAKIET VIP na drugi dzień święta studentów: Czyżynalia – Koncerty.

Niepowtarzalne występy odbędą się 7. maja 2016 r. o godz. 17:00 w najnowocześniejszym obiekcie w Polsce – TAURON Arenie Kraków, przy ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie.

Rezerwacja:

Jeden PAKIET VIP z dostępem do loży zawiera:

  • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP,
  • dostęp do ekskluzywnej LOŻY w prestiżowej STREFIE VIP na poziomie B w TAURON Arenie Kraków (zgodnie z Regulaminem LÓŻ TAURON Areny Kraków),
  • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 PAKIETÓW VIP),
  • asystę hostessy,
  • możliwość dodatkowego zamówienia cateringu do LOŻY.

Gwarantujemy:

  • Fantastyczną atmosferę!
  • Niezwykłe miejsce i miłą oprawę!
  • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

CZYŻYNALIA – KONCERTY

Drugiego dnia wydarzenia, w sobotę 7. maja, TAURON Arenę Kraków wypełni najlepsza polska muzyka. Na scenie zagrają zespoły: Kortez, Strachy na Lachy i COMA, a także Brodka i Dawid Podsiadło.

Strachy Na Lachy to formacja powołana przez Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego oraz Andrzeja „Kozaka” Kozakiewicza, założycieli Pidżamy Porno. Zespół na swoim koncie ma siedem płyt, a jego lider jest m. in. laureatem Paszportu Polityki. Jesienią 2010 r. radiowa Trójka uhonorowała Strachy na Lachy prestiżową nagrodą Mateusza album „Dodekafonia”.

Pierwszy album Grupy COMA pt. “Pierwsze Wyjście z Mroku”, wydany w maju 2004 r., został nagrodzony m. in Fryderykiem w kategorii: Album Roku – Rock. W tym samym roku COMA została laureatem 25. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Przez kolejne lata zespół wydał 5 płyt studyjnych, z których 3 pokryły się platyną i złotem, oraz 3 wydawnictwa koncertowe (Platynowa i Złota płyta). Zespół otrzymał za każdy z polskich albumów studyjnych statuetkę Fryderyka w kategorii Album Roku – Rock, oraz w kategorii: Zespół Roku i Wokalista Roku – Piotr Rogucki.

Dawid Podsiadło, po zwycięstwie z telewizyjnym talent show i wydanej niespełna trzy lata temu płycie, obecnie przedstawia swój drugi album solowy. Jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki popularnej, wielbiony przez fanów, ceniony przez krytyków, nagradzany i zapraszany.

Brodka po kilku latach ciszy powraca z nową płytą” Clashes”, jedną z najbardziej oczekiwanych płyt tego sezonu. Pierwszy singiel, „Horses”, można było usłyszeć na zeszłorocznej edycji Męskiego Grania. Brodka udowodniła, że artyści nie muszą stać w miejscu i asekuracyjnie dostosowywać się do oczekiwań rynku.

 

Koncerty rozpoczną się o godz. 17:00.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Samorządu Studentów Politechniki Krakowskiej. Dodatkowe informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie: www.czyzynalia.pl.