WYJĄTKOWY PAKIET VIP TAURON Arena Kraków

DISNEY ON ICE: 100 LAT MAGII DISNEYA!

17. – 20. listopada 2016 r.

Cena za osobę: 120 zł brutto z dostępem do loży

 

Oferujemy PAKIET VIP na spektakularne show na lodzie –

Disney on Ice: 100 lat Magii Disneya!

To niecodzienne wydarzenie rozpocznie się odbywa się będzie w dniach 17. – 20. listopada 2016 r. w najnowocześniejszym obiekcie w Polsce – TAURON Arenie Kraków, przy ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie.

Jeden PAKIET VIP z dostępem do loży zawiera:

  • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP,
  • dostęp do ekskluzywnej LOŻY w prestiżowej STREFIE VIP na poziomie B w TAURON Arenie Kraków (zgodnie z Regulaminem LÓŻ TAURON Areny Kraków),
  • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 PAKIETÓW VIP),
  • asystę hostessy,
  • możliwość dodatkowego zamówienia cateringu do LOŻY*.

*catering płatny – zgodnie z obowiązującą kartą menu

Rezerwacja (pn-pt, 8-16):

Gwarantujemy:

  • Fantastyczną atmosferę!
  • Niezwykłe miejsce i miłą oprawę!
  • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

DISNEY ON ICE: 100 LAT MAGII DISNEYA

Wyjątkowe przedstawienie poprowadzi Myszka Miki, która jako Mistrz Ceremonii otworzy paradę ponad 50 ulubionych postaci. Myszka Mini, Kaczor Donald, Goofy oraz wszystkie księżniczki Disneya, w tym Kopciuszek, Roszpunka, Arielka, Śnieżka oraz Tiana pojawią się na jednej tafli lodu. Dzieci odwiedzą zimową krainę Arendell z siostrami Anną i Elsą z nagrodzonego Oscarem® i wyróżnionego nagrodą BAFTA animowanego filmu wszechczasów Kraina Lodu. Publiczność z pewnością ucieszy również obecność Olafa i Kristofa, którzy pospieszyli na pomoc Elsie.

Fascynujące przygody bohaterów produkcji ze studia Disney / Pixar, Gdzie jest Nemo? i Toy Story czy animacji Disneya Król LewPiękna i Bestia, Alladyn to gwarancja, że dzieci będą oglądały to widowisko z zapartym tchem.

Dziedzictwo Disneya przedstawione w 14 klasycznych i współczesnych opowieściach, międzynarodowa grupa nagradzanych łyżwiarzy, energiczna choreografia oraz piękna scenografia z pewnością oczarują młodych widzów. Dzięki 30 znanym i lubianym piosenkom, takim jak Mam tę moc!, Ty druha we mnie masz i Hakuna Matata, Disney On Ice: 100 lat magii Disneya pozwoli przeżyć całej rodzinie niesamowitą przygodę, na lata pozostawiając cudowne wspomnienia.

Organizatorem wydarzenia jest Alter Art Show. Dodatkowe informacje na temat Disney On Ice są dostępne na stronach: www.alterartshow.plwww.disneyonice.pl.

Harmonogram przedstawień w TAURON Arenie Kraków

17 listopada 2016 r. – czwartek: 18:30 PREMIERA

18 listopada 2016 r. – piątek: 18:30

19 listopada 2016 r. – sobota: 10:30; 14:30; 18:30

20 listopada 2016 r. – niedziela: 10:30; 14:30; 18:30

ZAPRASZAMY!