GORTAT TEAM VS WOJSKO POLSKIE

29-go czerwca 2014, w nowopowstałej największej hali widowiskowej w Polsce – Kraków Arenie, odbędzie się trzeci w historii mecz GORTAT TEAM vs WOJSKO POLSKIE! Będzie to zwieńczenie a zarazem zakończenie siódmej edycji MARCIN GORTAT CAMP. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji i jesteśmy pewni, że wszyscy kibice, którzy wybiorą się tego dnia do Areny Kraków, będą bardzo zadowoleni. Mamy niespodzianki dla „dużych i małych” dlatego nie może Was tam zabraknąć!
Pierwsze atrakcje czekać będą na Was w dniu meczu od samego rana przed Kraków Areną, gdzie odbędzie się piknik Wojska Polskiego, na którym żołnierze prezentować będą sprzęt wojskowy. Imponujący sprzęt będzie można podziwiać przez cały dzień, jednocześnie będziecie mogli odpowiednio nastroić się na popołudniowe wydarzenie.
III Wielki Mecz Gortat Team vs Wojsko Polskie rozpocznie się o godzinie 15:00, natomiast do hali będzie można wejść już od godziny 13:30. Wejście na Mecz Gortat Team vs Wojsko Polskie jest bezpłatne za okazaniem zaproszenia, które będzie można odebrać w kasach Kraków Areny od godziny 10:00 w dniu imprezy.
Skład zespołu Gortat Team, jak co roku elektryzuje wszystkich fanów. Na chwile obecną możemy zapewnić, że Marcin Gortat rozesłał wiele powołań, na które wszystkie gwiazdy odpowiedziały jednoznacznie- Nie może nas tam zabraknąć!! Nazwiska Gwiazd Gortat Team będziemy prezentować na naszej stronie już od przyszłego tygodnia!
Przed nami trzeci w historii mecz pomiędzy tymi zespołami. Zawody zapowiadają się bardzo emocjonująco, bo każda ze stron będzie chciała udowodnić swoją wyższość (stan rywalizacji po dwóch meczach wynosi 1:1). W pierwszym, który dwa lata temu odbył się na Warszawskim Torwarze, lepszy okazał się Gortat Team. W drugim meczu, który rozegrany został w Sopockiej Ergo Arenie, jednym punktem zwyciężyło Wojsko Polskie. W przerwie meczu tradycyjnie odbędzie się Skills Challenge, w którym wezmą udział MVP wszystkich tegorocznych Campów. Nagrodą główną jest wyjazd do USA na mecz ligi NBA! Wszyscy dobrze pamiętamy jak zakończyły się dwie poprzednie edycje Skills Challenge i jak bardzo MG zaskoczył kibiców zgromadzonych na Torwarze oraz Ergo Arenie decydując, że do USA poleci cała finałowa ósemka. Okrzyków radości i łez szczęścia nie było końca. Jaką niespodziankę przygotował na tegoroczny finał Marcin, przekonacie się przychodząc 29 czerwca do Kraków Areny!!
A tak było rok temu: http://vimeo.com/74198413
Data: 29 czerwca godz. 15:00
Wstęp bezpłatny: zaproszenia do odebrania w kasach Kraków Areny w dniu imprezy