Marcin Gortat Camp 2014

FORMULARZ  ZGŁOSZENIOWY

Czy w 2008 roku, gdy Marcin Gortat pierwszy raz organizował swoje Campy przypuszczał, że sześć kolejnych wakacji będzie spędzał według tego samego schematu? Ciężko powiedzieć, dlatego zapytamy go o to sami już w czerwcu! Tegoroczne spotkania najlepszego polskiego koszykarza z najmłodszymi fanami pomarańczowej piłki to już siódme z rzędu! Wielu, nie wyobraża sobie wakacji bez treningów z MG, który przylatuje do Polski rokrocznie min. z powodu Campów. Tym razem Marcin odwiedzi trzy miasta – Sopot, Warszawę i Kraków a zajęcia odbędą się w drugiej połowie czerwca!

Zajęcia jak zawsze organizowane są dla wszystkich dzieci w wieku 9-13lat oraz, jak w ubiegłym roku 14-17lat – klinika jr NBA! Camp z młodszą grupą poprowadzi Marcin Gortat wraz ze swoim Campowym asystentem – Kacprem KACPĄ Lachowiczem, natomiast trenera grupy starszej ujawnimy niebawem. Niespodzianką będzie także nazwisko drugiego oprócz MG zawodnika NBA, jaki w tym roku odwiedzi nasz kraj. Dobrze pamiętamy, że w ubiegłych latach Polskę z ramienia NBA odwiedzili Marty Conlon (były zawodnik NBA a obecnie reprezentant NBA Cares), Neal Meyer (trener LeBrona Jamesa z czasów gry dla Cavs, a obecnie przedstawiciel NBA Cares) oraz największa gwiazda, czyli Jared Dudley kolega MG z czasów gry w Phoenix Suns a obecnie gracz Los Angeles Clippers!

Jak to miało miejsce w ostatnich latach, cykl Campów otworzy pre-camp dla dzieci polskich żołnierzy, który odbędzie się w dniu 18.06.2014. Dwa dni później w Sopocie w hali 100-lecia będzie miało miejsce oficjalne otwarcie Marcin Gortat Camp 2014! Miejscem kolejnych zajęć będzie Warszawa gdzie Marcin na Torwarze poprowadzi trening 24.06.2014. Ostatnim miastem na tegorocznej mapie Campów będzie Kraków, gdzie na największej polskiej hali – Kraków Arenie, 28.06.2014 odbędzie się Camp a dzień później Mecz Gortat Team vs Wojsko Polskie!

W przerwie meczu Gortat Team vs Wojsko Polskie odbędzie się Finał Campów, czyli Skills Challenge. Wezmą w nim udział MVP wszystkich Campów – po dwóch (dziewczynka i chłopiec) z każdego treningu. Zwycięzca poleci do USA na mecz NBA! Wielką niespodzianką będzie jak zwykle skład ekipy MG na mecz z Wojskiem Polskim. Jakie znane twarze namówi Marcin jeszcze niewiadomo, jasne jest, że będzie musiał podejść do tematu bardzo poważnie, mając w pamięci ubiegłoroczną porażkę w Sopocie. To trzecie spotkanie pomiędzy tymi zespołami, w 2012 roku, na warszawskim Torwarze górą była ekipa MG, w 2013 w Ergo Arenie rewanż wzięli wojskowi. Kto wygra w Krakowie, obejmie prowadzenie w całej rywalizacji! Już teraz wpisujcie w kalendarz datę 29 czerwca i przybywajcie pod Wawel!

Już niedługo ruszą zapisy na Campy! Przypominamy, że wziąć udział w zajęciach można TYLKO I WYŁĄCZNIE poprzez WYSŁANIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO! Śledźcie stronę oraz fanpage Fundacji MG13 i Marcina Gortata na Facebooku!