ennio

WYJĄTKOWY PAKIET VIP KRAKÓW ARENY

na koncert

ENNIO MORRICONE

w ramach kontynuacji trasy koncertowej „50 lat muzyki”

Kraków Arena, 14 lutego 2015 r.

Szczegółowy opis oferty:

Oferujemy do sprzedaży PAKIET VIP na koncert laureata Academy Award Ennio Morricone, który odbędzie się 14 lutego 2015 r. o godz. 20.00 w najnowocześniejszym obiekcie w Polsce Kraków Arena, ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie.

Rezerwacja:

Jeden PAKIET VIP zawiera:

  • dostęp do ekskluzywnej LOŻY VIP w prestiżowej STREFIE VIP na poziomie B w Kraków Arenie podczas trwania całego wydarzenia (zgodnie z Regulaminem LÓŻ VIP Kraków Areny),
  • jedno miejsce o podwyższonym standardzie przyległe do LOŻY VIP – na trybunie na poziomie B,
  • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (dostępne przy zakupie już 4 pojedynczych PAKIETÓW VIP),
  • asysta hostessy podczas całego wydarzenia,
  • możliwość zamówienia cateringu do LOŻY VIP.

Gwarantujemy:

  • Niezwykłą atmosferę podczas wyjątkowego wydarzenia!
  • Ekskluzywne miejsce z miłą oprawą i bardzo dobrą widocznością!
  • Wygodne fotele i indywidualna obsługa!
  • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

ENNIO MORRICONE

Zdobywca Oscara Ennio Morricone Trasa „50 lat muzyki” Kontynuacja trasy koncertowej laureata Academy Award Ennio Morricone! 14. lutego 2015 w Kraków Arena! Bilety na koncerty jego trasy „50 lat muzyki” w Paryżu, Pradze i Berlinie zostały już wyprzedane, pozostało kilka biletów na koncerty w Monachium i Kolonii.

Z powodu dużego zainteresowania MORRICONE zdecydował się na kolejne koncerty w Oberhausen, Hamburgu, Frankfurcie, Stuttgarcie, Londynie, a także w Krakowie. Uznawany jest za jednego z największych kompozytorów muzyki filmowej do takich kultowych filmów, jak «Pewnego razu na Dzikim Zachodzie», «Za kilka dolarów więcej», «Cinema Paradiso», «Dobry, zły i brzydki», «Nietykalni», «Kill Bill» lub najnowszy «Django». Na swojej trasie koncertowej «50 Years of Music» osobiście dyryguje 160-osobową orkiestrą z chórem. Maestro zaprezentuje przegląd dzieł ze swojej 50-letniej kariery.

Morricone to jedyny kompozytor, który za swój wspaniały i ogromny wkład w rozwój muzyki filmowej otrzymał Oskara.
Poza tym był nominowany w pięciu innych kategoriach i w swojej karierze otrzymał dwie nagrody Grammy Awards, dwie Golden Globes, pięć BAFTA, siedem David di Donatello Awards, osiem Nastro d’Argento Awards oraz nagrodę Polar Music Prize. W 2009 roku prezydent Francji odznaczył go Orderem Legii Honorowej. W 2013 roku włoski kompozytor otrzymał za muzykę do filmu „Koneser” Europejską Nagrodę Filmową. W niezwykłej muzyce Morricone słychać wpływy klasyki, jazzu, popu, rocka, muzyki elektronicznej, awangardowej oraz włoskiej muzyki ludowej.
Swoimi wyrafinowanymi kompozycjami wzbogaca filmową atmosferę.
Utwory do westernów Sergio Leone zostały skomponowane przy użyciu tak różnorodnych środków, jak drumla, rozstrojone harmonijki ustne, fleciki, donośne organy kościelne, niezwykłe gwizdanie, grzmiące trąbki i uduchowione śpiewy chóralne.
Ceniony przez legendarnych twórców, jak Quincy Jones i reżyserów, jak Martin Scorsese, Ennio Morricone jest ikoną naszych czasów.

Po występach na najlepszych scenach: Great Hall w Pekinie, General Assembly Hall w biurowcu ONZ w Nowym Jorku i w Royal Albert Hall w Londynie oraz na Kremlu w Moskwie i Arena w Weronie, nowe koncerty są dobrą okazją do posłuchania muzycznych dzieł włoskiego maestro.

Te koncerty przedstawiają 50-letnią karierę kompozytora muzyki filmowej.
Maestro osobiście dyryguje 85-osobową orkiestrą i 75-głosowym chórem i prezentuje swoje wielkie dzieła, którymi fascynują się generacje wielbicieli kina.