Masza I Niedźwiedź Na Lodzie

12 stycznia 2019 r. (sobota)

9:30 – otwarcie bram na I show
10:30 – start I show
12:10 – planowany koniec I show

Po zeszłorocznym sukcesie trasa „Masza i Niedźwiedź na lodzie” wraca do Polski! 12 stycznia 2019 r. przedstawienie będzie można zobaczyć dwukrotnie w TAURON Arenie Kraków (o godz. 10:30 i 14:00). Bilety są dostępne na portalu www.ebilet.pl.

Doskonała zabawa, ogłuszające oklaski, zachwyt dzieci tańczących na widowni i niezapomniane przeżycia podczas spotkania z bohaterami ukochanej bajki. Wszystko to miało miejsce podczas tournée po Polsce rewii na lodzie „Masza i niedźwiedź”, które odbyło się w marcu 2018 r.

Wspaniała aranżacja, zapierająca dech w piersiach scenografia, niewiarygodne kostiumy i spektakularne wyczyny łyżwiarzy, tancerzy i akrobatów. Wszystko to jest nieodłączną częścią licencjonowanej rewii na lodzie, którą dotychczas obejrzało do tej pory ponad 160 tys. widzów na całym świecie, w tym nawet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Indonezji.

Powrót do Krakowa

Niepowtarzalne przygody Maszy, Niedźwiedzia i pozostałych bohaterów znanej animowanej bajki z polskimi dialogami i tekstami piosenek wracają do Krakowa na początku przyszłego roku. Nie będzie to zbyt daleka podróż. Cała rewia, wszyscy występujący oraz cały zespół wspomagający pochodzą ze Słowacji i Czech.

„Jesteśmy zachwyceni, że znowu będziemy występować w Polsce, gdzie dzięki wielkiej gościnności i dobremu przyjęciu ze strony lokalnych partnerów, czuliśmy się bardzo dobrze. Cieszymy się ze spotkań ze wszystkimi widzami, którzy nam pokazali jaką wspaniałą atmosferę są w stanie stworzyć podczas wystąpień” – mówi Michal Vernarský, Dyrektor firmy producenckiej Comunique, będącą właścicielem i organizatorem rewii.

WARTO WIEDZIEĆ

Przedstawienie „Masza i Niedźwiedź na lodzie” będzie można zobaczyć w TAURON Arenie Kraków 12 stycznia 2019 r. (sobota).

Harmonogram

godz. 9:30 – otwarcie bram na I show
godz. 10:30 – I show
godz. 12:10 – koniec I show
godz. 13:00 – otwarcie bram na II show
godz. 14:00 – II show
godz. 15:40 – koniec II show

Wejście do obiektu: nr 1.

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

Bilety są dostępne na portalu www.ebilet.pl w cenach od 75 do 210 zł. W sprzedaży są również pakiety rodzinne 3+1. Dzieci poniżej 2 roku życia – wstęp wolny – bez miejsca siedzącego (dziecko przebywa na kolanach u rodzica/opiekuna). Osoby niepełnosprawne na wózku proszone są o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl.

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora będzie czynna od godz. 9:30, kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) od godz. 9:30 do 14:00.

Informacje o pakietach VIP TAURON Areny Kraków są dostępne TUTAJ (godz. 10:30) i TUTAJ (godz. 14:00).

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania są dostępne TUTAJ.

Organizatorem wydarzenia jest: Comunique s.r.o.

Strona wydarzeniahttp://maszaniedzwiedz.pl/.

RESTAURACJA I PUNKTY GASTRONOMICZNE

W dniu wydarzenia SERDECZNIE ZAPRASZAMY do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); windy nr 4 i 7. Restauracja północna będzie czynna od otwarcia bram.

Podczas przedstawień zapraszamy także do punktów gastronomicznych na poziomie A, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, przed otwarciem bram, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3. Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

SZATNIE

W dniu wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł. Płatność wyłącznie gotówką. Zasady korzystania z szatni są dostępne TUTAJ.

PARKING

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona. Regulamin parkingów jest dostępny TUTAJ.

Informacje o parkingu i sprzedaży biletów przez internet na 12 stycznia są dostępne TUTAJ (godz. 10:30) i TUTAJ (godz. 14:00).

W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 8:00.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON
Areny Kraków


tel.: +48 739 455 725


Weronika Plata