WYJĄTKOWY PAKIET VIP TAURON Arena Kraków
Mistrzostwa Świata
FIM SUPERENDURO
10. grudnia 2016 r.
Cena za osobę: 199 zł brutto z dostępem do loży i 169 zł brutto bez dostępu do loży

 

Szczegółowy opis oferty:
Oferujemy PAKIET VIP na ekstremalne wyścigi na motocyklach crossowych – Mistrzostwa Świata FIM SUPERENDURO.
Jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce odbędzie się 10. grudnia 2016 r. o 20:00 w najnowocześniejszym obiekcie w Polsce – TAURON Arenie Kraków, przy ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie.

Jeden PAKIET VIP z dostępem do Loży zawiera:
miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP
dostęp do ekskluzywnej Loży w prestiżowej Strefie VIP na poziomie B obiektu TAURON Arena Kraków (zgodnie z Regulaminem LÓŻ TAURON Areny Kraków)
jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 PAKIETÓW VIP)
asystę hostessy
możliwość dodatkowego zamówienia cateringu do Loży (catering płatny – zgodnie z obowiązującą kartą menu).

Jeden PAKIET VIP bez dostępu do loży zawiera:
miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP przed lożą w prestiżowej STREFIE VIP na poziomie B w TAURON Arenie Kraków (zgodnie z Regulaminem LÓŻ TAURON Areny Kraków),
jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 PAKIETÓW VIP),
dostęp do Restauracji VIP na poziomie B TAURON Arena Kraków (catering płatny – zgodnie z obowiązującą kartą menu).

Rezerwacja:
pakietvip@tauronarenakrakow.pl
tel.: +48 739 455 725
tel.: +48 733 376 080
Gwarantujemy:
Fantastyczną atmosferę!
Niezwykłe miejsce i miłą oprawę!
Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

MISTRZOSTWA ŚWIATA FIM SUPERENDURO
To zdecydowanie będzie starcie tytanów! Sześciokrotny Mistrz Świata, złoty medalista X-Games – Tadeusz „Taddy” Błażusiak kontra najlepsi zawodnicy globu po raz pierwszy w historii pojawią się w TAURON Arenie Kraków. Ekstremalne wyścigi na motocyklach crossowych odbędą się na torze zbudowanym z ziemi, ogromnych opon, bali drewna i  głazów. Tego nie można przegapić!

Patronem honorowym wydarzenia jest zwycięzca Rajdu Dakar 2015 – Rafał Sonik.
Polskie Grand Prix będzie pierwszą eliminacją cyklu halowych Mistrzostw Świata SuperEnduro FIM rozegraną w rodzinnych stronach Błażusiaka.

O SUPERENDURO I SERII MISTRZOSTW ŚWIATA FIM
Mistrzostwa Świata FIM w SuperEnduro to seria Endurocrossu rozgrywana od 2007 roku. Zawody odbywają się od października do marca podczas kalendarzowej zimy na półkuli północnej oraz przerwy w rozgrywkach Mistrzostw Świata Enduro. Tory budowane są wewnątrz krytych stadionów oraz zamkniętych aren.
To niezwykle widowiskowa dyscyplina, która łączy w sobie elementy wyścigów supercrossowych, trialu i enduro. Każdy tor jest inny, ale główne elementy używane jako przeszkody, które mają „sprawdzić” zawodników to: kamienie, ogromne głazy, kłody drewna, błoto, baseny z wodą, czy gigantyczne opony. Tor do SuperEnduro jest dużo szybszy, niż do Trialu, ale równocześnie sporo wolniejszy od torów do Supercrossu.
W pierwszym sezonie obecności (2007/2008) seria była rozgrywana jako Halowy Puchar Świata FIM w Enduro. W sezonie 2010/2011 nazwa zmieniła się na: Halowe Mistrzostwa Świata FIM w Enduro, natomiast już od kolejnego (2011/2012) nosi obecną nazwę.

Organizatorzy: ŁKM – Łódzki Klub Motorowy i SPORTAINMENT.
Oficjalna strona Mistrzostw Świata SuperEnduro: http://www.enduro-abc.com/.

Jeżeli chcą Państwo przeżyć niesamowite emocje i wesprzeć dopingiem polskich zawodników startujących w Mistrzostwach Świata – ZAPRASZAMY!