WYJĄTKOWY PAKIET VIP TAURON Arena Kraków 

FMF Gala Muzyki Filmowej: Animacje

28. maja 2016 r., godz. 17:00

 

Cena brutto za osobę: 100 zł z dostępem do loży

 

Oferujemy PAKIET VIP na Galę Muzyki Filmowej: Animacje w ramach Festiwalu Muzyki Filmowej.

Niepowtarzalny koncert odbędzie się 28. maja 2016 r. o godz. 17:00 w najnowocześniejszym obiekcie w Polsce – TAURON Arenie Kraków, przy ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie.

Rezerwacja:

Jeden PAKIET VIP z dostępem do loży zawiera:

  • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP,
  • dostęp do ekskluzywnej LOŻY w prestiżowej STREFIE VIP na poziomie B w TAURON Arenie Kraków (zgodnie z Regulaminem LÓŻ TAURON Areny Kraków),
  • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 PAKIETÓW VIP),
  • asystę hostessy,
  • możliwość dodatkowego zamówienia cateringu do LOŻY.

Gwarantujemy:

  • Fantastyczną atmosferę!
  • Niezwykłe miejsce i miłą oprawę!
  • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

FMF Gala Muzyki Filmowej: Animacje

28. maja (sobota), godz. 20:00

Zaproszenie do Krakowa na Galę Muzyki Filmowej: Animacje, która odbędzie się 28. maja (sobota) o 17:00 przyjęli tacy giganci muzyki do animacji, jak John Powell (Jak wytresować smoka, Epoka lodowcowa 2: Odwilż, Kung Fu Panda) oraz Harry Gregson-Williams (Shrek, Opowieści z Narnii, Artur ratuje Gwiazdkę). Obydwaj kompozytorzy byli kiedyś członkami prestiżowej Remote Control Productions Hansa Zimmera i często ze sobą współpracują, czego efektem są ścieżki dźwiękowe do takich filmów jak Shrek, Uciekające kurczaki czy Mrówka Z. Muzyka do wszystkich trzech filmów zabrzmi podczas koncertu. Usłyszymy także suity z muzyką do obydwu części hitu DreamWorks Pictures Jak wytresować smoka oraz Epoka lodowcowa 2: Odwilż. Gregson-Williams przywiezie do Krakowa suity z takich filmów jak Sindbad: Legenda siedmiu mórz i Artur ratuje Gwiazdkę.

W Krakowie premierowo wykonana zostanie także suita z muzyką skomponowaną przez wieloletniego przyjaciela Festiwalu, Diego Navarro do animacji Paramount Picture — Odlotowa przygoda, którego polska premiera miała miejsce w styczniu tego roku. W pracy nad soundtrackiem do Odlotowej przygody wspomagali Navarro dwaj laureaci FMF Young Talent Contest: Jan Sanejko i Matthijs Kieboom.

Ponadto podczas koncertu usłyszymy wiele pamiętnych ścieżek dźwiękowych z animacji, które tak jak Król Lew w równym w stopniu wzruszają dzieci, jak dorosłych, a także tych najnowszych, które, tak jak Ratatuj czy Strażnicy marzeń wzbudzają entuzjazm wśród najmłodszych.

Goście specjalni:

John Powell, Harry Gregson-Williams, Heitor Pereira, Diego Navarro

 

FMF Young Talent Award
FMF Ambassador Award

Wioletta Chodowicz — sopran
Katarzyna Łaska — głos solo
Magdalena Wasylik — głos solo

Chór Polskiego Radia
Orkiestra Akademii Beethovenowskiej
Frank Strobel – dyrygent

Szczegółowy program 9. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej oraz dodatkowe informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie: www.fmf.fm.