WYJĄTKOWY PAKIET VIP TAURON Arena Kraków 

FMF Video Game Show – Wiedźmin 3: Dziki Gon

30. maja 2016 r., godz. 19:00

 

Cena brutto za osobę: 100 zł z dostępem do loży

 

Oferujemy PAKIET VIP na specjalne wydarzenie w ramach Festiwalu Muzyki Filmowej – Video Game Show: Wiedźmin 3.

Niepowtarzalny koncert odbędzie się 30. maja 2016 r. o godz. 19:00 w najnowocześniejszym obiekcie w Polsce – TAURON Arenie Kraków, przy ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie.

Rezerwacja:

Jeden PAKIET VIP z dostępem do loży zawiera:

  • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP,
  • dostęp do ekskluzywnej LOŻY w prestiżowej STREFIE VIP na poziomie B w TAURON Arenie Kraków (zgodnie z Regulaminem LÓŻ TAURON Areny Kraków),
  • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 PAKIETÓW VIP),
  • asystę hostessy,
  • możliwość dodatkowego zamówienia cateringu do LOŻY.

Gwarantujemy:

  • Fantastyczną atmosferę!
  • Niezwykłe miejsce i miłą oprawę!
  • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

 

FMF Video Game Show: Wiedźmin 3 Dziki Gon

30. maja (poniedziałek), godz. 19:00

Słowiański folk, muzyka szkocka i barwna kultura Wikingów – ścieżkę dźwiękową do wyróżnionej ponad 800 nagrodami trzeciej części „Wiedźmina” usłyszymy na zakończenie 9. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Zaproszenie na finałową galę „Video Game Show” w TAURON Arenie Kraków przyjęli twórcy soundtracku – Marcin Przybyłowicz i Mikołaj Stroiński.

„Wiedźmin” to jeden z największych sukcesów polskiego przemysłu gier wideo, zaś tytułowy bohater wykreowany przez Andrzeja Sapkowskiego należy do najbardziej rozpoznawalnych i najpopularniejszych postaci na rynku gier. W 2011 roku, podczas 4. edycji FMF w Krakowie, premierowo zabrzmiała suita skomponowana do „Wiedźmina 2” przez Adama Skorupę i Krzysztofa Wierzynkiewicza. Najnowsza odsłona – „Wiedźmin 3: Dziki Gon” – została wydana przez studio CD PROJEKT RED w maju ubiegłego roku; pracowało przy niej półtora tysiąca osób, a jej produkcja pochłonęła ponad trzysta milionów złotych. W zaledwie 6 tygodni po premierze gra sprzedała się w 6 milionach egzemplarzy.

Ścieżkę dźwiękową do obsypanego nagrodami (m.in. tytuł gry roku na gali The Game Awards 2015) „Wiedźmina 3” usłyszymy w ramach cyklu „Video Game Show”, które uroczyście zakończy tegoroczną edycję FMF.

Koncert ten to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla graczy i fanów sagi Andrzeja Sapkowskiego, ale również dla wszystkich koneserów muzyki, szczególnie tej inspirowanej folkiem. Liczne nawiązania do muzyki etnicznej, słowiańskiej, a także mitologii Nordyckiej pozwolą słuchaczom przenieść się w mroczny świat fantasy.

Orkiestrze AUKSO pod batutą Marka Mosia towarzyszyć będzie zespół Percival, którego specyficzny styl dodatkowo wzmocni etniczny charakter koncertu.

Koncert powstały we współpracy ze studiem CD PROJEKT RED.

Więcej informacji na www.fmf.fm.