WYJĄTKOWY

PAKIET VIP TAURON ARENY KRAKÓW 

Gortat Team vs Wojsko Polskie 

19 lipca 2015 r.

 

Cena: 40,00 zł brutto (cena zawiera podatek VAT)

 

Szczegółowy opis oferty:

Oferujemy do sprzedaży PAKIET VIP na Wielki Mecz w TAURON Arenie Kraków
GORTAT TEAM vs Wojsko Polskie, który odbędzie się 19 lipca 2015 r. w najnowocześniejszym obiekcie w Polsce
TAURON Arenie Kraków przy ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie.
Rezerwacja:

Jeden PAKIET VIP zawiera:

  • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP,
  • dostęp do ekskluzywnej LOŻY w prestiżowej STREFIE VIP na poziomie B w TAURON Arenie Kraków (zgodnie z Regulaminem LÓŻ TAURON Areny Kraków),
  • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie już 4 PAKIETÓW VIP),
  • asysta hostessy,
  • możliwość dodatkowego zamówienia cateringu do LOŻY.

Gwarantujemy:

  • Wyjątkową atmosferę!
  • Niezwykłe miejsce i miłą oprawę!
  • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

Wielki Mecz GORTAT TEAM vs Wojsko Polskie

Kabaret Neo-Nówka, Sylwester Wardęga, Jerzy Dudek, Tatiana Okupnik, Łozo, Tomson, Piotr Gruszka, Mariusz Wlazły – to tylko część gwiazd, które wejdą w skład drużyny Marcina Gortata i 19 lipca (niedziela) zmierzy się w TAURON Arenie Kraków z reprezentacją Wojska Polskiego.

Mecz Gortat Team vs Wojsko Polskie będzie zwieńczeniem ósmej edycji Marcin Gortat Camp, imprezy, której celem jest promowanie sportu wśród dzieci i młodzieży. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00, a wcześniej (o godz. 14:00) odbędzie się Piknik Wojskowy przed TAURON Areną Kraków (wstęp na piknik jest wolny).

Drużyny Marcina Gortata spotka się z Wojskiem Polskim już po raz czwarty (w TAURON Arenie Kraków zagrają po raz drugi). Po trzech meczach 2:1 prowadzi Gortat Team. W tym roku Marcin Gortat ponownie powołał do swojej drużyny wspaniałe osobistości – na parkiecie TAURON Areny Kraków wystąpią m.in. Kabaret Neo-Nówka, Sylwester Wardęga, Jerzy Dudek, Tatiana Okupnik, Łozo, Tomson, Piotr Gruszka, Mariusz Wlazły i inni.

Skład zespołu Gortat Team, jak co roku, elektryzuje wszystkich, którzy chcą na własne oczy zobaczyć, jak na parkiecie poradzą sobie gwiazdy sportu i estrady, które znamy niekoniecznie z biegania za pomarańczową piłką. W drużynie Marcina Gortata w poprzednich latach wystąpili min. Piotr Gruszka, Dariusz Tiger Michalczewski, Agnieszka Szulim, Dawid Podsiadło, Łukasz Piszczek, Kabaret Ani Mru Mru, Joanna Jabłczyńska czy Borys Szyc. Skład Wojska Polskiego tworzą oczywiście polscy żołnierze, którzy co roku są wzmacniani przez gracza NBA. Dwa lata temu był nim Jared Dudley, a w roku ubiegłym Chris Singleton.

W przerwie meczu odbędzie się doskonale znany z NBA (All Star Game) konkurs umiejętności Skills Challenge, w którym wezmą udział MVP wszystkich czterech tegorocznych Campów. Razem ośmiu finalistów – po jednym chłopcu i dziewczynce z każdego miasta. Jego zwycięzca odwiedzi Marcina w Waszyngtonie i będzie mógł zobaczyć na żywo mecz NBA!

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Marcina Gortata MG13 „Mierz Wysoko”.