WYJĄTKOWY PAKIET VIP TAURON Arena Kraków 

HANS ZIMMER

3 maja 2016 r., godz. 20:00

 

Cena za osobę:

349 zł brutto z dostępem do loży i 299 zł brutto bez dostępu do loży

 

Oferujemy PAKIET VIP na niezwykły koncert światowej sławy kompozytora Hansa Zimmera, twórcy muzyki do takich filmów jak „Gladiator”, „Ostatni Samuraj”, „Król Lew”, „Cienka czerwona linia” czy „Incepcja”.

Niepowtarzalny koncert odbędzie się 3. maja 2016 r. o godz. 20:00 w najnowocześniejszym obiekcie w Polsce – TAURON Arenie Kraków, przy ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie.

Rezerwacja:

Jeden PAKIET VIP z dostępem do Loży zawiera:

  • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP,
  • dostęp do ekskluzywnej LOŻY w prestiżowej STREFIE VIP na poziomie B w TAURON Arenie Kraków (zgodnie z Regulaminem LÓŻ TAURON Areny Kraków),
  • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie 4 już PAKIETÓW VIP),
  • asystę hostessy,
  • możliwość dodatkowego zamówienia cateringu do LOŻY.

Gwarantujemy:

  • Fantastyczną atmosferę!
  • Niezwykłe miejsce i miłą oprawę!
  • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

HANS ZIMMER określany jest mianem człowieka orkiestry i twórcą nowoczesnego brzmienia muzyki filmowej. Podczas pisania swoich utworów wykazał się błyskotliwością w łączeniu orkiestry z elektronicznym brzmieniem syntezatorów i pracą na komputerach, co później stało się jego cechą rozpoznawczą.

Wielka kariera Hansa Zimmera rozpoczęła się w 1988 r., gdy za ścieżkę dźwiękową do dramatu „Rain Man” otrzymał swoją pierwszą nominację do Oscara. W połowie lat 90. kompozytor zdobył Nagrodę Akademii za muzykę do animowanego filmu Disneya – „Król Lew”. Od tego czasu otrzymywał coraz więcej propozycji. Jest autorem muzyki do takich filmów, jak „Karmazynowy przypływ”, „Cienka czerwona linia”, „Gladiator”, „Ostatni Samuraj”, „Sherlock Holmes” czy „Incepcja”. Skomponował ścieżki dźwiękowe do ponad 150 filmów, ma na koncie m.in. Oskara, dwa Złote Globy i dwie nagrody Grammy.

Na koncercie w Krakowie na gitarze towarzyszyć mu będzie Aleksander Milwiw-Baron, członek zespołu Afromental – gitarzysta, saksofonista, kompozytor i producent muzyczny, zdobywca wielu nagród, m. in. MTV European Music Award.

Podczas koncertów Hansa Zimmera w Polsce usłyszymy również chór, Czeską Narodową Orkiestrę Symfoniczną oraz zespół, w skład którego, oprócz Aleksandra Barona, wejdą: Satnam Ramgota (instrumenty perkusyjne), Guthrie Govan (gitara), Yolanda Charles (gitara), Nick Glennie-Smith (instrumenty klawiszowe), Steve Mazzaro (instrumenty klawiszowe), Lebo M. (wokal) i Miriam Blennerhassett (wokal).