timthumb

 

WYJĄTKOWY PAKIET VIP KRAKÓW ARENY

KONCERT KATY PEERY

Kraków Arena, 24 lutego 2015 r.

 

Cena: 450 i 700 zł brutto (cena zawiera podatek VAT)

 

Szczegółowy opis oferty:

Oferujemy do sprzedaży PAKIET VIP na koncert ikony muzyki pop – Katy Perry, który odbędzie się 24 lutego 2015 r. o  godz. 18.00 w najnowocześniejszym obiekcie w Polsce Kraków Arena, ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie.

 

Rezerwacja:

●   pakietvip@krakowarena.pl

●   tel. +48 739 455 725

 

Jeden PAKIET VIP zawiera:

●   dostęp do ekskluzywnej LOŻY VIP w prestiżowej STREFIE VIP na poziomie B w Kraków Arenie podczas trwania całego wydarzenia (zgodnie z Regulaminem LÓŻ VIP Kraków Areny),

●   jedno miejsce o podwyższonym standardzie przyległe do LOŻY VIP – na trybunie na poziomie B,

●   jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (dostępne przy zakupie już 4 pojedynczych PAKIETÓW VIP),

●   asysta hostessy podczas całego wydarzenia,

●   możliwość dodatkowego zamówienia cateringu do LOŻY VIP.

 

Gwarantujemy:

●   Niezwykłą atmosferę podczas wyjątkowego wydarzenia!

●   Ekskluzywne miejsce z miłą oprawą i bardzo dobrą widocznością!

●   Wygodne fotele i indywidualna obsługa!

●   Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

 

 

Katy Perry

Katy Perry – ikona muzyki pop wystąpi w Kraków Arenie!

Live Nation z dumą ogłasza – po ogromnym sukcesie, cieszącej się uznaniem krytyków trasy po Wielkiej Brytanii, Katy Perry – ikona muzyki pop, zawita do Europy w 2015.

Katy Perry nie trzeba przedstawiać. Jest najpopularniejszą osobą na portalu Twitter, posiadającą blisko 51 milionów fanów. Najbarwniejsza i najgorętsza gwiazda ostatnich lat wystąpi już 24 lutego w Krakowie ze swoim nowym fantastycznym, oszałamiającym show „Prismatic World Tour”.

Album Prism wydany w październiku 2013 zadebiutował na miejscu pierwszym na iTunes w 97 krajach, osiągając najlepszy tydzień sprzedaży w karierze Katy Perry! Album sprzedał się w ponad 6 milionach egzemplarzy na całym świecie w okresie sześciu miesięcy od daty wydania. Pierwszy singiel z albumu „Roar” osiągną globalny sukces i nr 1 na listach przebojów w 96 krajach.

W 2013 roku, Katy Perry odniosła wiele sukcesów – została m.in. Ambasadorem Globalnym UNICEF, nominowana do 2 nagród Grammy (Song of the Year and Best Pop Solo Performance), dała niezapomniany występ na Brooklyn Bridge podczas 2013 MTV Video Music Awards, a także niedawno zdobyła nagrodę Best Female Artist na 2013 MTV European Music Awards.