WYJĄTKOWY

PAKIET VIP TAURON ARENY KRAKÓW

MECZ TOWARZYSKI PIŁKI RĘCZNEJ POLSKA – DANIA

20 czerwca 2015 r.

Cena: 100,00 zł brutto (cena zawiera podatek VAT)

Szczegółowy opis oferty:

            Nie minęły jeszcze emocje po majowych występach reprezentacji Polski w Międzynarodowym Turnieju w Piłce Ręcznej Mężczyzn, a już czekają nas kolejne! 20 czerwca (sobota) o godz. 20:00, zapraszamy do TAURON Areny Kraków na towarzyski mecz piłki ręcznej mężczyzn: Polska – Dania.

            Rywalem Polaków, brązowych medalistów mistrzostw świata z Kataru, będzie aktualny wicemistrz Starego Kontynentu. Spotkania obu drużyn często obfitują w wiele emocji. Tak było w półfinale MŚ 2007, kiedy to Polska wygrała po dwóch dogrywkach i porywającym spektaklu, odnosząc największy sukces w historii tej dyscypliny.

            Obrotowy Reprezentacji Polski Bartosz Jurecki liczy, że hala będzie wypełniona po brzegi – Gra w Polsce to fantastyczne przeżycie dla nas. Kibice dopisują, jest świetna atmosfera, tutaj dodatkowej motywacji nie potrzeba. Jestem przekonany, że w czerwcu podczas meczu z Duńczykami trybuny będą pełne. Kibice z pewnością nas nie zawiodą. Chcielibyśmy poczuć przedsmak tego, co się będzie działo podczas Mistrzostw Europy – mówi.

            Przed meczem o godz. 15:00 w TAURON Arenie Kraków odbędzie się Finał Szczypiorniaka na Orlikach (dodatkowe informacje o turnieju są dostępne na stronie www.szczypiorniaknaorlikach.pl; obowiązują te same bilety, co na mecz o godz. 20:00).

Rezerwacja:

Jeden PAKIET VIP zawiera:

  • miejsce o podwyższonym standardzie na trybunie VIP,
  • dostęp do ekskluzywnej LOŻY w prestiżowej STREFIE BIZNES na poziomie B w TAURON Arenie Kraków (zgodnie z Regulaminem LÓŻ TAURON Areny Kraków),
  • jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (przy zakupie już 4 PAKIETÓW VIP),
  • asysta hostessy,
  • możliwość dodatkowego zamówienia cateringu do LOŻY.

Gwarantujemy:

  • Wyjątkową atmosferę!
  • Niezwykłe miejsce i miłą oprawę!
  • Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!