786

 

WYJĄTKOWY PAKIET VIP KRAKÓW ARENY

I runda Grupy Światowej prestiżowych rozgrywek Fed Cup by BNP Paribas

Kraków Arena, 7 – 8 lutego 2015 r.

Cena: 400 i 600 zł brutto (cena zawiera podatek VAT)

 

Szczegółowy opis oferty:

Oferujemy do sprzedaży PAKIET VIP na mecze I rundy Grupy Światowej

Fed Cup by BNP Paribas POLSKA VS ROSJA, podczas których Agnieszka Radwańska zagra przeciw Marii Szarapowej. Mecze odbędą się 7 i 8 lutego br.  start o godz. 12.00, w najnowocześniejszym obiekcie w Polsce Kraków Arena, ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie.

 

Rezerwacja:

●  pakietvip@krakowarena.pl

●  tel. +48 739 455 725

 

Jeden PAKIET VIP zawiera:

●  dostęp do ekskluzywnej LOŻY VIP w prestiżowej STREFIE VIP na poziomie B w Kraków Arenie podczas trwania całego wydarzenia (zgodnie z Regulaminem LÓŻ VIP Kraków Areny),

●  jedno miejsce o podwyższonym standardzie przyległe do LOŻY VIP – na trybunie na poziomie B,

●  jedno miejsce parkingowe w Strefie VIP (dostępne przy zakupie już 4 pojedynczych PAKIETÓW VIP),

●  asysta hostessy podczas całego wydarzenia,

●  możliwość zamówienia cateringu do LOŻY VIP.

 

Gwarantujemy:

●  Niezwykłą atmosferę podczas wyjątkowego wydarzenia!

●  Ekskluzywne miejsce z miłą oprawą i bardzo dobrą widocznością!

●  Wygodne fotele i indywidualna obsługa!

●  Możliwość zorganizowania spotkania biznesowego!

 

 

POLSKA VS ROSJA

Fed Cup by BNP Paribas: Agnieszka Radwańska zagra przeciw Marii Szarapowej

Agnieszka Radwańska, szósta tenisistka świata, wystąpi w reprezentacji Polski w I rundzie Grupy Światowej prestiżowych rozgrywek Fed Cup by BNP Paribas. W dniach 7-8 lutego 2015 roku Polska spotka się z drużyną Rosji na twardym korcie w Kraków Arenie, a w zespole gości zagra Maria Szarapowa, wiceliderka rankingu WTA Tour.

– Mam nadzieję, że wygramy, ale łatwo nie będzie. I to niezależnie od tego, czy przyjdzie walczyć z ich pierwszą, czy też drugą rakietą w drużynie. W Kraków Arenie już byłam na gali bokserskiej i mogę zapewnić, że hala robi naprawdę duże wrażenie. Mam nadzieję, że na naszym spotkaniu w lutym będzie pełna – stwierdziła Agnieszka Radwańska, która po raz pierwszy w karierze rozegra oficjalny mecz w swoim rodzinnym mieście.

Jej rywalizacja z Szarapową od kilku miesięcy elektryzuje nie tylko tenisowych kibiców. Obie zawodniczki potwierdziły już swój występ w Krakowie. Polka będzie miała okazję do rewanżu za przegrany w trzech setach październikowy pojedynek z Rosjanką w fazie grupowej kończącego sezon turnieju masters – WTA Finals w Singapurze. Podobieństwo ze zbliżającym się lutowym meczem Fed Cup by BNP Paribas jest takie, że też grałyśmy wówczas w hali i na twardym korcie. Ja przeszłam dalej, ale to Maria wygrała mecz, więc teraz będę chciała ją pokonać. Myślę, że 15 tysięcy polskich kibiców na trybunach stanowi dodatkową motywację – uważa krakowianka.

Rosja to jeden z najlepszych zespołów na świecie. Zdobywała trofeum czterokrotnie (w latach 2004-05 i 2007-08). Zajmuje trzecie miejsce w rankingu narodowych drużyn Międzynarodowej Federacji Tenisowej (ITF), a Polska jest w nim siódma.

Skład reprezentacji Rosji jest bardzo mocny. Szarapowa jest obecnie numerem 2 w rankingu WTA Tour, Makarowa 11., Kuzniecowa 27 natomiast Wiesnina jest siódma na świecie w deblu, w którym od trzech lat tworzy zgrany duet z Makarową, a w dorobku mają m.in. dwa wielkoszlemowe triumfy w Roland Garros (2013) i US Open (2014).

– Chyba niczego nowego nie odkryję, jeśli powiem, że nasze rywalki, to jedna z najbardziej utytułowanych ekip w tych rozgrywkach. Jeśli przyjadą Szarapowa i Makarowa, a nieoficjalnie wiem, że obie potwierdziły udział w tym meczu, to Rosja będzie faworytem tego spotkania. Trzeba też liczyć, że na pewno zagra też Jelena Wiesnina, a tylko ostatnie miejsce zostawiam puste. W tym roku dobrze radziła sobie Swietłana Kuzniecowa, a jest jeszcze kilka młodych dziewczyn, z których każda może dołączyć do drużyny – uważa kapitan reprezentacji Polski Tomasz Wiktorowski.

Radwańska w 2014 roku nie przegrała w spotkaniach reprezentacji żadnego meczu, odnosząc cztery zwycięstwa w singlu i dwa w deblu przeciwko Szwecji i Hiszpanii.

Natomiast Szarapowa po raz ostatni grała w drużynie narodowej w lutym 2012 roku, w Moskwie. Występ w Krakowie będzie pierwszym krokiem do zdobycia przez nią kwalifikacji olimpijskiej na igrzyska w Rio w 2016 r.